• Головна
  • З початку року закарпатці сплатили понад 1 млрд 93 млн грн до місцевих бюджетів
17:37, 4 квітня 2019 р.

З початку року закарпатці сплатили понад 1 млрд 93 млн грн до місцевих бюджетів

ДФС у Закарпатськiй областi iнформує, що протягом першого кварталу поточного року платники податкiв сплатили понад 1 млрд 93 млн грн до до мiсцевих бюджетiв Закарпатської областi.

Це означає, що сума перерахованих податкiв протягом першого кварталу поточного року майже на 180 млн грн бiльша, нiж за аналогiчний перiод 2018-го.За статистикою ГУ ДФС у Закарпатськiй областi, основними податками-рекордсменами, що наповнили мiсцевi бюджети краю протягом першого кварталу 2019 року стали: податок на доходи фiзичних осiб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок.

Як вiдомо, основою мiсцевих бюджетiв регiону є податок на доходи фiзосiб. Його за вказаний термiн цьогорiч надiйшло понад 738,1 млн грн. У порiвняннi з квiтнем-березнем 2018 року його надходження збiльшились на 129,1 млн грн.Наступний за розмiром серед лiдерiв податкових надходжень до мiсцевих скарбниць – єдиний податок. За три мiсяцi його розмiр склав бiльше 167,4 млн грн. Збiльшення щодо 2018-го – на 28,8 млн грн.

Третiй податок – плата за володiння або користування землею. Минулого року протягом першого кварталу до мiсцевих бюджетiв Закарпаття платники внесли понад 62,7 млн грн, цього ж року за аналогiчний термiн – майже 95 млн грн.Акцизний податок з реалiзацiї суб'єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв вийшов на четверту позицiю.

Надходження з початку року склали бiльше 40,2 млн грн.Зважаючи на рiвень надходжень податкiв до мiсцевих бюджетiв, фахiвцi органiв ДФС Закарпаття переконанi, що активнiсть бiзнесу, фiнансова децентралiзацiя, створення легального ринку зайнятостi, виплати офiцiйної заробiтної плати, а також сплата прозоро i в повному об’ємi податкiв та зборiв пiдприємницькою громадою, дають змогу забезпечити додатковi бюджетнi резерви для соцiально-економiчного розвитку нашої областi.

Джерело

Читайте також: Поліція викрила масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю, який зберігали на Закарпатті (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #податки #громадяни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...