• Головна
  • Ужгородському підприємцю доведеться сплатити штраф у розмірі 500 тисяч гривень
18:03, 3 квітня 2019 р.

Ужгородському підприємцю доведеться сплатити штраф у розмірі 500 тисяч гривень

До посадовцiв вiддiлу з питань додержання законодавства про працю, зайнятiсть та iнших нормативно-правових актiв Управлiння Держпрацi у Закарпатськiй областi звернулася жителька обласного центру, яка, за її словами, з 20 сiчня 2019 року працювала прибиральницею в одному з ресторанiв мiста.

Жiнка зiзналася: працювала неофiцiйно протягом 19 робочих днiв. Власник закладу нiбито пообiцяв їй виплачувати за один день по 250 гривень, але обiцянку не виконав.

Тож обурена працiвниця звернулася по допомогу до посадовцiв Управлiння Держпрацi. Водночас жiнка повiдомила, що разом з нею в ресторанi працювали ще троє осiб без укладених трудових договорiв.

У ходi iнспектування iнформацiя, надана скаржницею, пiдтвердилася: офiцiантка, посудомийниця та бармен, як з’ясувалося, неповнолiтнiй,  справдi працювали тут нелегально. У своїх поясненнях вони також визнали, що заявниця протягом тривалого часу виконувала у ресторанi обов’язки прибиральницi.

Що цiкаво, у Реєстрi застрахованих осiб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соцiального страхування, були  вiдсутнi данi про те, що власник ресторану використовує найману працю.

Тому посадовцi Управлiння Держпрацi винесли постанову, якою за фактичний допуск чотирьох працiвникiв до роботи без оформлення з ними  трудових договорiв, на пiдставi абзацу 2 частини 2 статтi 265 Кодексу законiв про працю України на фiзичну особу - пiдприємця накладено штраф у сумi 500760 гривень.

Джерело

Читайте також: В Ужгороді виявили нелегала з Нігерії - його чекає депортація (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #ресторан #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...