Закарпатці повинні сплатити більше мільярда гривень боргу за житлово-комунальні послуги

У лютому 2019р. населенням областi сплачено за житлово-комунальнi послуги 274,4 млн.грн, включаючи погашення боргiв попереднiх перiодiв, що становило 74,8% нарахованих за цей перiод сум, за постачання електричної енергiї сплачено 160,9 млн.грн – 229,9%1 нарахованих за цей перiод сум (показник обчислений виходячи з експертної оцiнки нарахувань iз розрахунку 150 кВт·год електроенергiї на мiсяць на власника особового рахунку), iнформує ГУ статистики в Закарпатськiй областi.

На кiнець лютого 2019р. заборгованiсть населення зi сплати за постачання природного газу становила 1436,9 млн.грн, за централiзоване постачання холодної води та водовiдведення – 83,1 млн.грн, за утримання будинкiв i споруд та прибудинкових територiй – 44,9 млн.грн, за вивезення побутових вiдходiв – 20,3 млн.грн, за централiзоване опалення та постачання гарячої води – 1,7 млн.грн, за постачання електричної енергiї – 173,5 млн.грн.

Середнi нарахування за житлово-комунальнi послуги, з урахуванням електроенергiї (iз розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку у лютому 2019р. становили 2166,9 грн.

Читайте також: Борг ужгородського Водоканалу перед «Закарпатобленерго» покриють з міського бюджету

закарпатці мільярд борг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
41 перегляд в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі