• Головна
  • Стартує весняний призов: на Закарпатті роздадуть повістки 455 чоловікам
11:35, 3 квітня 2019 р.

Стартує весняний призов: на Закарпатті роздадуть повістки 455 чоловікам

У квітні-червні 2019 відбуватиметься призов, відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року.

Про це сьогодні повідомив голова обласної призовної комісії, заступник голови ОДА Віктор Мікулін.

Осінній призов буде у жовтні-грудні цього року. Призиватимуть закарпатців до кількох військових формувань – до Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної транспортної служби України (підзрозділ її дислокується в Чопі).

Військовий комісар Закарпатського ОВК Богдан Череміський розповів, що цей призов нічим не відрізнятиметься від осіннього. Дещо змінилася чисельність - вона збільшилася порівняно з осіннім. Восени до ЗСУ призивали 215 осіб, до Нацгрвардії - 150, до Держприкордонслужби та Спеціальної транспортної служби – по 30 чол. Восени чисельність призову було виконано в повному обсязі.

Стосовно весни, то зараз на Закарпатті загалом планується призвати 455 юнаків. Також Богдан Череміський наголосив, що якщо особі призовного віку не прийшла повістка, все одно потрібно звернутися до військового комісаріату впродовж 10 діб після початку призовної кампанії.

В разі неявки призовником до комісаріату можливе притягнення до адміністративної відповідальності. На повістці визначений номер телефону: якщо призовник має поважні причини, через який він не може прибути до військкомату, він має зателефонувати за ним і повідомити про це. А вже потім, при прибутті, надати відповідні документи, що підтвердять ці причини (хвороба, смерть близького родича тощо). Терміни проходження військової служби лишаються такими ж: 18 місяців для громадян без вищої освіти та 12 місяців для тих, хто має її у ступені «магістр».

Стартує весняний призов: на Закарпатті роздадуть повістки 455 чоловікам , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#весняний призов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...