• Головна
  • У другому турі виборів Президента України закарпатці можуть самі обрати місце голосування
16:53, 1 квітня 2019 р.

У другому турі виборів Президента України закарпатці можуть самі обрати місце голосування

Заява виборця про тимчасову змiну мiсця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборцiв особисто.

Вiдповiдну iнформацiю оприлюднили на сторiнцi Ужгородської мiської ради у соцмережi Facebook.

“Завтра, 2 квiтня, – початок реєстрацiї заяв на тимчасову змiну мiсця голосування у ДРУГОМУ ТУРi виборiв Президента України, який вiдбудеться 21 квiтня 2019 року, iнформують iз вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв Ужгородської мiської ради”, – йдеться у повiдомленнi.

Заяви про змiну мiсця голосування у вiддiлi ведення Державного реєстру виборцiв Ужгородської мiської ради (пл.Поштова, 3, кабiнет №237) прийматимуть до 15 квiтня включно. Графiк роботи – iз 8.30 до 18.00 без перерви на обiд.

“Працiвники пiдприємств Ужгородського району, наприклад Jabil Circuit, с.Розiвка Ужгородського району, якi зареєстрованi не в Ужгородi, але проживають тут i не зможуть пiдтвердити проживання вiдповiдними документами, повиннi звертатися до вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв Ужгородської РДА (Ужгород, вул.Загорська, 10) для тимчасової змiни мiсця голосування за мiсцем роботи”, – iнформує прес-служба.

При поданнi заяви потрiбно пред’явити документ, що посвiдчує особу та пiдтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України (у виглядi книжечки або у виглядi картки) або тимчасове посвiдчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Для вiйськовослужбовцiв документом, який пред’являється органу ведення реєстру, також може бути посвiдчення вiйськовослужбовця або вiйськовий квиток.Звертаємо увагу, що заява виборця про тимчасову змiну мiсця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборцiв особисто. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.До заяви додаються документи (копiї документiв), якi пiдтверджують необхiднiсть тимчасової змiни мiсця голосування виборця без змiни виборчої адреси. У разi, якщо до заяви додаються копiї документiв, їх оригiнали пред’являються органу ведення Реєстру для перевiрки вiрностi цих копiй.

Із таких документiв можна надати довiдку з мiсця роботи, довiдку з мiсця навчання, документ, що пiдтверджує право власностi або оренди на житло, яке знаходиться за мiсцем, де виборець хоче проголосувати, проїзнi документи, путiвку в санаторiй, довiдку про взяття на облiк внутрiшньо перемiщеної особи. Перелiк таких документiв не є вичерпним.

Читайте також: Стали вiдомi результати голосування на 68 окрузi з центром в Ужгородi 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #вибори #голосування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...