• Головна
  • Ужгородцi проголосували за висадження троянд на набережнiй Незалежностi
15:29, 1 квітня 2019 р.

Ужгородцi проголосували за висадження троянд на набережнiй Незалежностi

Ужгородцi проголосували за висадження троянд на набережнiй Незалежностi

Закiнчилися публiчнi консультацiї, на якi Ужгородська мiська рада винесла питання: «Чи варто висадити на набережнiй Незалежностi кущi троянд?».Нагадаємо, вздовж набережної Незалежностi в Ужгородi ранiше росли троянди. За наявною iнформацiєю, розарiй знищили пiд час лiквiдацiї одного з паводкiв. Тому Ужгородська мiська рада цiкавилася думкою мiстян про доцiльнiсть висадження кущiв троянд вздовж набережної.

Результати публiчних консультацiй наступнi: участь у голосуваннi взяли 624 ужгородцi, 76,9% учасникiв консультацiї пiдтримали пропозицiю висадити троянди на набережнiй.

Що таке публiчнi консультацiї? Це процес комунiкацiї мiж органами мiсцевого самоврядування та громадянами (зацiкавленими сторонами), за допомогою якого обидвi сторони стають поiнформованими про рiзнi перспективи та пропозицiї. Це iнструмент, який надає можливiсть громадянам впливати на змiст рiшень, що їх ухвалюють органи мiсцевого самоврядування.

Довiдка. Всеукраїнська iнiцiатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухiв задля самоорганiзацiї та участi у вирiшеннi мiсцевих проблем. iнiцiатива створена в рамках дiяльностi ГО «ВГО «iнститут «Республiка». Проект «Задай курс владi» впроваджується за пiдтримки Нацiонального Демократичного iнституту (NDI) та Ужгородської мiської ради.

Ужгородцi проголосували за висадження троянд на набережнiй Незалежностi, фото-1

Джерело

Читайте також: В Ужгороді може з'явитись трояндовий розарій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #набережна #троянди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...