• Головна
  • На початку квітня із Закарпаття до Словаччини вiдбудеться тестова поїздка потягу (ФОТО)
17:37, 29 березня 2019 р.

На початку квітня із Закарпаття до Словаччини вiдбудеться тестова поїздка потягу (ФОТО)

Будуть вiдпрацьованi всi технiчнi деталi зi словацькою стороною i рейс на постiйнiй основi здiйснюватиметься з 9 червня. 

c7511b5b16dc6047f7f7ea49881228fb-wide-big.jpg

c7511b5b16dc6047f7f7ea49881228fb-wide-big.jpg

Про це в iнтерв'ю "ЦТС" розповiв начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування "Укрзалiзницi" Олександр Красноштан. 

Як розповiв Красноштан, зараз на маршрутi "Мукачево - Будапешт" курсує один вагон. Але вже були днi, коли вагонiв не вистачало i партнери - MÁV START -  додавали ще два вагона. Надалi все буде залежати вiд пасажиропотоку.

Щодо потягу "Мукачево - Кошицi", то 2 квiтня вiдбудеться тестова поїздка цього поїзда. Будуть вiдпрацьованi всi технiчнi деталi зi словацькою стороною i рейс на постiйнiй основi здiйснюватиметься з 9 червня.

Прокоментував Красноштан i попереднi заяви "Укрзалiзницi" про плани побудувати в Мукачевi залiзничний хаб: "Логiка "Укрзалiзницi" проста - ми дуже обережно i виважено пiдходимо до iнвестицiй. Ми не хочемо вкладати iнвестицiї, якi потiм не окупаються i нiкому не потрiбнi. Таких прикладiв в минулому є маса. Для того, щоб цього не було, ми спочатку пiшли шляхом мiнiмального вкладення i запустили рух, щоб подивитися чи є потенцiал. Ми поїздили в Будапешт, запускаємо рейс в Кошице, i вже бачимо, що потенцiал є i вже є проект реконструкцiї колiйного розвитку, для того, щоб витягнути євроколiю до вокзалу i органiзувати там дуже зручний пасажирський хаб. Бiльш того, ми бачимо iнтерес i з боку приватних європейських операторiв працювати з нами i їздити в Мукачево. Вони бачать тут потужний пасажиропотiк. i ми повиннi це робити, тому що заробляємо на цьому".

При цьому, з його слiв, УЗ готова аускати на свої шляхи приватних перевiзникiв: "У нас вже була зустрiч з одним з перевiзникiв RegioJet (приватний чеський оператор. - ЦТС), у них є велика зацiкавленiсть їздити в Мукачево. Ранiше чеський перевiзник Leo Express хотiв їздити до Львова. Але з ними навряд чи зараз вийде реалiзувати проект, оскiльки немає

Читайте також: Як закарпатцям зручно та комфортно доїхати до курорту в Бардейовських Купелях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #рейс #ЄС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...