Ужгородські судді заявили про погрози убивства від одного із засуджених злочинців

Суддi Ужгородського мiськрайонного суду Закарпатської областi Вiктор Данко та Олег Придачук вважають вислови засуджених на їхню адресу пiсля оголошення вироку «ти будеш перший, а вiн буде другий…» погрозами у зв’язку зi здiйсненням правосуддя, що тягне за собою кримiнальну вiдповiдальнiсть. Про це повiдомив прес-центр судової влади України.

У провадженнi Ужгородського мiськрайонного суду Закарпатської областi перебувало кримiнальне провадження за обвинуваченням у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого частиною третьою статтi 187 Кримiнального кодексу України (розбiй, поєднаний з проникненням у житло, iнше примiщення чи сховище).

6 березня 2019 року колегiєю суддiв у складi Данко В.Й., Бедьо В.i. та Придачук О.А. ухвалено вирок у вказаному кримiнальному провадженнi та оголошено його учасникам.

Пiд час того, як колегiя суддiв залишала залу судового засiдання один iз засуджених звернувся до суддiв Данка В.Й. та Придачука О.А.  зi словами «ти будеш перший, а вiн буде другий…», вказуючи вiдповiдно на кожного пальцем, та додав «особисто я тебе першого, а тебе другого…».

Суддi вважають, що у такий спосiб засуджений погрожує їм вбивством та насильством у зв’язку зi здiйсненням правосуддя, i висловлюють прохання внести вiдомостi до Єдиного реєстру досудових розслiдувань за вказаним фактом та розпочати досудове розслiдування.

Вiдповiдно до статтi 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказанi повiдомлення внесенi до реєстру повiдомлень суддiв про втручання в дiяльнiсть суддi щодо здiйснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевiрку викладених суддями фактiв та ухвалено вiдповiдне рiшення.

Читайте також: Стало відомо, який запобіжний захід обрав суд закарпатському судді-хабарнику

Закарпаття суддя погроза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
853 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі