В Ужгороді відбудеться Мiжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси (ФОТО)

6 квiтня в Ужгородi вiдбудеться Royal Beauty – Кубок Карпат 2019. Це Мiжнародний конкурс та виставка-ярмарок iндустрiї краси, який iз року в рiк стає популярнiшим та збирає фахiвцiв iндустрiї краси кiлькох країн. Проходитимуть усi заходи на територiї спорт-арени "Золота Гора" (с. Барвiнок).

РУжгоÑÐ¾Ð´Ñ 6 квÑÑÐ½Ñ Ð·Ð¼Ð°Ð³Ð°ÑимÑÑÑÑÑ ÐºÑаÑÑ Ð¿ÐµÑÑкаÑÑ, вÑзажиÑÑи Ñ Ð¼Ð°Ð¹ÑÑÑи нÑгÑÑÐ¾Ð²Ð¾Ñ ÐµÑÑеÑики Ð·Ñ Ð²ÑÑого Ñ...
РУжгоÑÐ¾Ð´Ñ 6 квÑÑÐ½Ñ Ð·Ð¼Ð°Ð³Ð°ÑимÑÑÑÑÑ ÐºÑаÑÑ Ð¿ÐµÑÑкаÑÑ, вÑзажиÑÑи Ñ Ð¼Ð°Ð¹ÑÑÑи нÑгÑÑÐ¾Ð²Ð¾Ñ ÐµÑÑеÑики Ð·Ñ Ð²ÑÑого Ñ...

У програмi цьогорiчного заходу – конкурси професiоналiв та любителiв iндустрiї краси. Змагатимуться кращi перукарi, вiзажисти, майстри нiгтьової естетики з рiзних країн свiту та України. Оцiнюватимуть роботи конкурсантiв професiйнi суддi мiжнародного класу.

Учасники змагатимуться в таких  конкурсах: "Жiноча зачiска", "Чоловiча зачiска", "Нiгтьова естетика", "Моделювання брiв", "Вiзаж". Переможцi Royal Beauty – Кубок Карпат 2019 отримують цiннi призи та подарунки вiд спонсорiв, а також кубки, медалi та грамоти за свої досягнення на чемпiонатi. Гран-прi  конкурсу – безкоштовна участь у європейському чемпiонатi "Hungarian OPEN Europe CUP", який вiдбудеться у мiстi Будапешт цього року!

Як повiдомляє Ужгородський прес-клуб, також вiдбудеться виставка ярмарок iндустрiї краси Royal Beauty – Кубок Карпат де компанiї будуть представляти свої новинки продукцiї. Чудова нагода для створення вiдносин та обмiнятись досвiдом мiж колегами, а для вiдвiдувачiв ознайомитись та придбати новинки продукцiї за привабливими цiнами.

Не менш цiкавими будуть майстер класи вiд стилiста Валентина Ломова, зокрема, процес створення декiлькох вишуканих вечiрнiх образiв та сучасних експрес укладок. У програмi також авторське шоу феєричних зачiсок вiд вiдомого перукаря Adriana Popescu з Румунiї, яке завоювало всю Європу. А також модний показ дизайнера Viki Mindak Designer, кожна колекцiя якої складається з надзвичайно нiжних та смiливих образiв для нареченої.

Royal Beauty â ÐÑбок ÐаÑпаÑ
Royal Beauty â ÐÑбок ÐаÑпаÑ

Джерело

Читайте також: "Міс Ужгорода 2019": в обласному центрі Закарпаття обрали найкрасивішу дівчину

Ужгород конкурс краса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
196 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі