Поліція закликає закарпатців долучитися до місячника добровільної здачі зброї (ФОТО)

Полiцiя проводить профiлактичнi заходи з вилучення з незаконного обiгу зброї. Черговий мiсячник стартує 1 квiтня i триватиме 30 днiв.

zbroya1.jpg
zbroya1.jpg

Закарпатська полiцiя закликає громадян добровiльно здати до вiддiлкiв наявну вдома зброю. З 1 квiтня до 30 квiтня у областi проходитиме мiсячник добровiльної здачi зброї. Вiддiл контролю за обiгом зброї у сферi дозвiльної системи у Закарпатськiй областi наголошує: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до вiддiлкiв полiцiї, уникнувши при цьому кримiнальної вiдповiдальностi. У подальшому зброю можна легалiзувати зареєструвавши на власне iм’я, або ж видати для її знищення. 

Особи, якi впродовж цього перiоду здадуть зброю та набої, будуть звiльненi вiд кримiнальної вiдповiдальностi, яка передбачена ст. 263 ККУ. 

Крiм цього, вiддiл контролю за обiгом зброї у сферi дозвiльної системи управлiння превентивної дiяльностi Головного управлiння Нацiональної полiцiї в Закарпатськiй областi наголошує, що неналежне придбання, зберiгання та передача гладкоствольної мисливської зброї передбачає вiдповiдальнiсть за ст. 190 КУпАП. 

Звернутися з вiдповiдною заявою до iнспекторiв з контролю за обiгом зброї у сферi дозвiльної системи вiддiлiв та вiддiлень полiцiї ГУНП в Закарпатськiй областi та здати свої арсенали впродовж квiтня можна у будь-якому районi областi.

Вiддiл комунiкацiї полiцiї Закарпатської областi

Читайте також: Поліція вилучила у 40-річного закарпатця незареєстрований карабін та набої до нього

Закарпаття поліція зброя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
37 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі