Чат-бот від ДМС: повідомлення про готовність паспорта можна отримати у Viber чи Telegram

Нещодавно мiграцiйна служба запустила новий сервiс: чат-бот для двох популярних мереж для спiлкування - Viber i Telegram – у якому можна отримати консультацiї з приводу оформлення документiв. Для закарпатцiв найбiльш актуальними є виготовлення ID-карток та бiометричних закордонних паспортiв.

Як розповiла кореспонденту 0312.ua головний спецiалiст у зв'язках з громадськiстю та ЗМi ГУ ДМС України в Закарпатськiй Ольга Поштак, це – онлайн-помiчник, який допоможе прокунсультувати, який саме перелiк документiв потрiбен для оформлення чи то закордонного паспорту, чи паспорта громадянина України.

«Дуже зручний для всiх, хто прагне отримати послуги вiд мiграцiйної служби, оскiльки йдеться не тiльки про отримання ID-картки чи закордонного паспорта як найбiльш популярних послуг, а й про послуги для iноземцiв (наприклад, як отримати посвiдку на тимчасове чи постiйне перебування в Українi, перелiк необхiдних документiв тощо).»

Коли ви заходите на онлайн-консультацiю у чат-бот, у першу чергу ви отримуєте кiлька загальних запитань, якi дозволяють боту краще визначити вашi потреби. За допомогою цього сервiсу також можна записатися i в онлайн-чергу за отриманням паспорта.

«Така послуга полегшить також i роботу працiвникiв ДМС, адже дуже багато звернень на гарячу лiнiю ми отримуємо саме стосовно стану виготовлення ID-картки чи бiометричного паспорта, - каже Ольга Поштак. - По телефону цю iнформацiю розголошувати ми не можемо, бо вона є конфiденцiйною, а за допомогою чат-бота користувач одразу автоматично отримуватиме повiдомлення про рiзнi стадiї виготовлення документiв».

Знайти чат-бот можна, вiдвiдавши сторiнку ДМС в роздiлi «Онлайн-сервiси» - у верхнiй панелi вiкна для користувачiв ПК:

Чат-бот від ДМС: повідомлення про готовність паспорта можна отримати у Viber чи Telegram, фото-1

Або у роздiлi "Усi сервiси" для користувачiв смартфонiв:

Чат-бот від ДМС: повідомлення про готовність паспорта можна отримати у Viber чи Telegram, фото-2
Чат бот ДМС виготовлення ID-карток отримання смс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
321 перегляд в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі