Представник прокуратури Закарпаття у складі української делегації здійснив робочий візит до Євроюсту, Європолу та Європейської судової мережі

18-21 березня 2019 року відбувся робочий візит представників органів прокуратури до Євроюсту, Європолу та Європейської судової мережі, під час якого українській делегації було представлено досвід Європейського Союзу в галузі міжнародної правової співпраці в межах досудових кримінальних проваджень.

До складу української делегації увійшли начальник Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України Є. Пікалов, прокурор Закарпатської області В. Гаврилюк, перший заступник прокурора Волинської області І. Цюприк, заступник прокурора Івано-Франківської області Р. Вахітов, заступник прокурора Львівської області Г. Борейко, заступник прокурора Чернівецької області О. Пелепюк.

Під час візиту до Європолу учасниками заходу обговорено питання міжнародної співпраці у ході розслідування шахрайства, відмивання доходів, кіберзлочинів та злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Крім того, учасники української делегації ознайомились з оперативними та аналітичними можливостями Європолу, шляхами взаємодії між його окремими структурними підрозділами та робочими групами.

Окрему увагу було привернуто до діяльності спільних слідчих груп, питання взаємодії органів прокуратури з Прокурором зі зв’язку для Європейської організації з питань юстиції, стану співробітництва та обміну інформацією в актуальних кримінальних провадженнях.

За результатами проведених зустрічей сторонами висловлено впевненість у подальшому конструктивному співробітництві.

Представник прокуратури Закарпаття у складі української делегації здійснив робочий візит до Євроюсту, Європолу та Європейської судової мережі, фото-1 Представник прокуратури Закарпаття у складі української делегації здійснив робочий візит до Євроюсту, Європолу та Європейської судової мережі, фото-2
прокуратура Закарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
251 перегляд в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі