До уваги закарпатських водіїв: угорська поліція перевірятиме майже кожен автомобіль (ФОТО)

3-го квiтня 2019 року угорська полiцiя долучається до загальноєвропейської кампанiї пiд назвою Speedmarathon.

ÐбеÑежно на доÑÐ¾Ð³Ð°Ñ Ð² ÐвÑопÑ: ÑгоÑÑÑка полÑÑÑÑ Ð¿ÐµÑевÑÑÑÑиме майже кожний авÑомобÑлÑ
ÐбеÑежно на доÑÐ¾Ð³Ð°Ñ Ð² ÐвÑопÑ: ÑгоÑÑÑка полÑÑÑÑ Ð¿ÐµÑевÑÑÑÑиме майже кожний авÑомобÑлÑ

Акцiя триватиме протягом 24 годин - буде вимiрюватися швидкiсть бiльшостi учасникiв дорожнього руху на головних трасах країни. Особливо прискiпливо вирiшили перевiряти автомобiлi поблизу пунктiв перетину кордону.

Ідея акцiї Speedmarathon була розроблена вiсiм рокiв тому у Нiмеччинi. Тодi представникам мiсцевих громад було запропоновано самим обрати мiсця, де вони хотiли б проконтролювати швидкiсть.

Нiмецьку iдею прийняли з ентузiазмом у iнших країнах, нинi всi країни-члени системи монiторингу TISPOL подають заявки на проведення подiбного марафону.

Кампанiя в Угорщинi триватиме з 7-ї ранку 3 квiтня протягом 24 години. Полiцiя планує враховувати думку населення при розмiщеннi мобiльних пунткiв перевiрки.

Досвiд останнiх рокiв показав, що 95% водiїв, якi пройшли перевiрку, обрали свою швидкiсть вiдповiдно до правил. iнших було поштрафовано за рiзнi порушення.

За перевищення дозволеної швидкостi до 15 км/год в Угорщинi накладається штраф до 30.000 форинтiв (це майже €100). Далi кожнi 15 км/год перевищення додають до цiєї суми ще 15000 форинтiв (€50), а починаючи з 45 км/год перевищення – 30.000 форинтiв (€100) штрафу. Максимальний розмiр штрафу за перевищення дозволеної швидкостi становить 300.000 форинтiв (€1000). Вiн стягується за перевищення в населеному пунктi на понад 75 км/год, поза ним – на 105 км/год.

Використання ременiв безпеки обов'язкове як для переднiх, так i заднiх пасажирiв. За непристебнутий ремiнь безпеки штраф стягується не з водiя, а з непристебнутого пасажира. Штрафи коливаються вiд 15.000 (€50) у населеному пунктi до 40.000 форинтiв (€135) на автомагiстралi.

Вживати алкоголь водiям в Угорщинi категорично заборонено. Якщо рiвень алкоголю в кровi до 0.5 промiле, то штраф складе 150.000 форинтiв (€500). Якщо рiвень алкоголю в кровi перевищує 0.8 промiле, то штраф складе вже 300.000 форинтiв (€1000).

Слiд зазначити, що за порушення ПД� в Угорщинi карати жорстоко, штрафи складають до 500 000 форiнтiв.

До речi, 30 вiдсоткiв поштрафованиx водiїв в Угорщинi їздили на iноземниx номераx.

Джерело

Читайте також: На Закарпаттi може з`явитись ще один автомобiльний пункт пропуску зi Словаччиною: Паладь-Комарiвцi - Руська

Закарпаття водії Угорщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
214 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі