Міністр Павло Клімкін знову підтримав введення подвійного громадянства в Україні

На думку Міністра закордонних справ Павло Клімкіна українській діаспорі потрібне подвійне громадянство.

ÐоÑожее изобÑажение
ÐоÑожее изобÑажение

Клімкін зазначив, що «послідовно виступає» за надання подвійного громадянства людям, які вимушені залишати Україну, щоби працювати за кордоном. Він вважає, що це не є катастрофа, а лише виклик для України.

Про це пише Громадське з посиланням на інтерв’ю «Радіо Культура».

«Я вважаю, що ми маємо просто прописати критерії. Звичайно, ми маємо до цього йти. Ми втрачаємо тисячі і тисячі українців, які могли б працювати тут, і не тільки в державних органах чи якійсь бюрократії, чи бізнесі, але й також створювати сучасну українську культуру», — сказав міністр.

Вперше Павло Клімкін запропонував обговорити можливість подвійного громадянства у жовтні минулого року під час виступу у Львові.

А у січні цього року знову підняв цю тему, заявивши, що більше не може уникати обговорення питання подвійного громадянства.

— Я буду і надалі давати поштовх цій дискусії. Я вважаю, що вона потрібна — так, як і потрібно подвійне громадянство, — казав тоді клімкін.

Міністр зазначав, що подвійне громадянство може бути лише за певних чітких умов. Наприклад не можна давати друге громадянство військовим, або тим, хто займає певні посади.

Закарпаття Клімкін подвійне громадянство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
424 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі