В Ужгороді презентували дві книги, присвячені Карпатській Україні (ВІДЕО)

Двi книги, присвяченi Карпатськiй Українi, презентували в Ужгородi

Screenshot_59.png
Screenshot_59.png

Йдеться про книги Миколи Вегеша та Марiана Токаря «Вершина духу», а також Михайла Басараби та Марiана Токаря «Закарпаття: нариси боротьби за українську державнiсть».

Боротьбу за державу 80-90-хх роках показали у книзi автори Михайло Басараб та Марiан Токар. У 7 роздiлах йдеться про зародження вiдомих органiзацiй. Таких, як «Просвiта», «Товариство української мови», «Союз українок». В одному перiодi автори показали дух українського народу кiлькох поколiнь. Це учасники Гуцульської республiки та Карпатської України, репресованi та шестидесятники.

iншу книгу «Вершина духу» писали Микола Вегеш та Марiан Токар. Видання з 5 ти роздiлiв писали на основi статей мiжнародних журналiстiв, свiдчень очевидцiв та архiвних даних. Тут показано витоки Карпатської України, iдеологiчне та полiтичне життя того перiоду. Можна дiзнатися про українськi полiтичнi партiї та мiжнароднi стосунки, соцiально-економiчний розвиток та полiтичнi погляди дiячiв Карпатської України. У книзi «Вершина духу» автори передали прагнення населення краю до возз’єднання з Україною.

Книги видали за кошти обласної Програми пiдтримки видання творiв мiсцевих авторiв.

Джерело 

Читайте також: "У тiнi Ердеґа": В Ужгородi презентують дебютну збiрку викладача УжНУ Василя Лавера

Ужгород книга презентація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
31 перегляд в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі