Спростування інформації редакцією сайту 0312.ua

11.03.2019 року о 17 год 30 хв. на сайті 0312.ua була опублікована стаття "Третина Ужгорода може залишися без освiтлення пiд’їздiв та з неробочими лiфтами".

На вимогу ТзОВ «ЖитлоСервiс», ПП «Ужгородський будинковий сервiс», ТзОВ «Управлiння житлом», ТзОВ «Наш Добробут», ТзОВ «Хаус менеджмент груп» редакція 0312.ua спростовує наведену у статті інформацію та публікує спільне звернення перерахованих вище підприємств. 

Далі подаємо текст колективного звернення ТзОВ «ЖитлоСервiс», ПП «Ужгородський будинковий сервiс», ТзОВ «Управлiння житлом», ТзОВ «Наш Добробут», ТзОВ «Хаус менеджмент груп», отриманого на редакційну пошту:

"Поширена вами інформація за якою ми - управителі отримуємо кошти за електроенергію від мешканців та не сплачуємо постачальнику є такою, що не відповідає дійсності.

Постачальник електроенергії ТОВ «Закарпаттяенергозбут», до я кого ми звернулися з метою надання його комерційної пропозиції щодо заключення відповідних договорів, відверто затягував та саботував цей процес на протязі декількох місяців, та чомусь, за замовчуванням, вирішив, що саме він є обраний нами постачальник, та ще й приписав нам якийсь міфічний борг, що в сукупності містять ознаки шахрайства, оцінку яким, ймовірно, нададуть відповідні органи. Зауважимо, що ТОВ «Закарпаттяенергозбут» - є лише одним з п’ятдесяти трьох, постачальників електроенергії, які отримали право продавати електроенергію на території Закарпатської області.

Наше бажання обрати найбільш зручного та надійного постачальника зумовлене інтересами наших мешканців, які тимчасово опинилися в заручниках такого недобросовісного учасника енергоринку.

З огляду на зазначене вище, припинення постачання електроенергії в під’їздах та загрози відключення ліфтів відбуваються виключно з вини постачальника електроенергії, ймовірно ТОВ «Закрпаттяенергозбут», та оператора системи з розподілу цієї електроенергії ПрАТ «Закарпаттяобленерго», які не змогли порозумітися між собою щодо своєї електроенергії".

Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
93 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі