У міськраді Ужгорода оприлюднили інформацію про виконання бюджету за минулий рік (ФОТО)

Публiчне представлення iнформацiї про виконання бюджету Ужгорода у 2018 роцi провели напередоднi у великiй залi Ужгородської мiської ради, iнформує прес-служба мiськради. Вiдкриваючи зiбрання, мiський голова Богдан Андрiїв наголосив, що завдання всiх розпорядникiв коштiв, виконавцiв – використовувати їх ефективно i рацiонально.

20190313144548.jpg

Заступник директора департаменту фiнансiв та бюджетної полiтики, начальник вiддiлу планування та аналiзу доходiв бюджету Оксана Кенс навела основнi показники доходiв та видаткiв бюджету мiста за пiдсумками 2018-го, зазначила, що зростання у порiвняннi з попереднiм роком вiдбулося за рахунок зростання податку на доходи фiзичних осiб у зв'язку зi зростанням мiнiмальної зарплати, збiльшенням розмiру ставок мiсцевих податкiв, обсягу наданих адмiнiстративних послуг.Основним джерелом наповнення мiського бюджету Ужгорода торiк залишався податок на доходи фiзичних осiб, надходження якого зросли на 25,5%.

Директор департаменту фiнансiв та бюджетної полiтики Леся Гах вiдзначила, що останнiми роками вiдчувається значне полiпшення фiнансування в усiх галузях. Додала також, що, скажiмо, субвенцiя з державного бюджету на медичну галузь почала i продовжуватиме скорочуватися, бо кошти будуть iти безпосередньо на заклади, зараз, зокрема, вже надходять на первинну ланку меддопомоги – сiмейних лiкарiв.

Свої короткi звiти представили також розпорядники коштiв. Так, у звiтi управлiння освiти мiста iшлося, що на цю галузь iде левова частка коштiв, загалом в Ужгородi працюють 55 освiтянських закладiв. Вiдзначалося, що зростає кiлькiсть дiтей, тому бiльшає груп у дитсадках та класiв у школах i їх наповнюванiсть.

Зростання фiнансування освiтньої галузi в 2018 роцi вiдбулося насамперед через зростання рiвня зарплат, понад 10,5 мiльйонiв гривень скерували на закупiвлю iнвентарю та розхiдних матерiалiв, бiльше 20 мiльйонiв iз мiського бюджету пiшло на харчування дiтей. За кошти мiського бюджету Ужгорода працюють i 3 професiйно-технiчнi освiтнi заклади (у 2018 роцi – 39 мiльйонiв), хоча з тих, хто в них навчається, жителi мiста – лише близько третини.

На медицину Ужгорода торiк використали 235 мiльйонiв гривень – це i субвенцiя з державного бюджету, i кошти з мiського бюджету, i тi, що заробили власне заклади за платнi послуги. До речi, частка мiського бюджету в фiнансуваннi галузi в останнi роки стабiльно зростає. На понад 13,7 мiльйонiв гривень профiнансовано 9 медичних програм iз мiського бюджету.

Начальник управлiння Василь Решетар навiв данi про середнi зарплати лiкарiв та середнього медичного персоналу у мiських закладах. Наголосив, що в цьому роцi значно зростає зарплата у лiкарiв первинки, а в 2018 роцi значно зросло фiнансування видаткiв з мiського бюджету на придбання лiкiв у мiськi стацiонарнi медзаклади. Покращилося i харчування: скажiмо, в дитячiй лiкарнi, використовували понад 23 грн. на добу на хворого, в пологовому – 37. Понад 3 мiльйони гривень було використано в Ужгородi за урядовою програмою "Доступнi лiки".

За iнформацiєю директора департаменту працi та соцiального захисту громадян Андрiя Бiксея, понад 2 тисячам ужгородцям упродовж минулого року було надано матерiальну допомогу, повнiстю профiнансовано програми сприяння громадським органiзацiям, допомоги почесним громадянам Ужгорода, медико-соцiальному реабiлiтацiйному центру "Дорога життя" та багато iнших. Понад 90% виплат, якi здiйснюються управлiнням – iз державного бюджету. Андрiй Бiксей вiдзначив також, що спостерiгається тенденцiя до зменшення соцiальних виплат i субсидiй. З одного боку – через зростання рiвня доходiв людей, а з iншого – через жорсткий контроль за пiдставами для надання допомоги.

Начальник управлiння культури, молодi та спорту Ольга Василиндра прозвiтувала про виконання 5 програм за кошти мiського бюджету, вiдзначила, що торiк фiнансування галузi культури зросло на 18% до 2017-го, багато зроблено i придбано безпосередньо для закладiв, цi видатки зросли на 95%.

Управлiння мiстобудування та архiтектури поiнформувало про виконання програми забезпечення мiстобудiвною документацiєю. Зокрема, рiшеннями сесiї охоплено близько 150 територiй мiста, якi потребують розроблення детальних планiв. У 2018 роцi розроблено 60 детальних планiв, 57 уже затверджено, ця робота продовжується i в 2019-му.

Управлiння економiчного розвитку та стратегiчного планування прозвiтувало про 3 основнi напрямки роботи: Стратегiю розвитку мiста "Ужгород 2030", програму розвитку туризму та iнвестицiйної привабливостi та план енерозбереження та енергоефективностi мiста.

Про капiтальнi ремонти, реконструкцiї i виконання загалом 18 бюджетних програм звiтувала заступник директора департаменту мiського господарства Олена Яцкiв. Зокрема, на утримання мiських дорiг торiк використали близько 20 мiльйонiв гривень, на капремонт – 30,8 мiльйонiв, зроблено 6 зупинок громадського транспорту. Близько 6 мiльйонiв гривень використали на ремонти житлового фонду. Середнiй вiдсоток виконання всiх програм – 98%.

44,2 мiльйони гривень на ремонти, реконструкцiю закладiв мiста використали через управлiння капiтального будiвництва, iз них понад 26 мiльйонiв – iз мiського бюджету. Так, на ремонти, оновлення лише закладiв освiти Ужгорода спрямували 12,7 мiльйонiв гривень. Начальник управлiння Адам Юрко нагадав, що виконувалася i реконструкцiя легкоатлетичного ядра стадiону "Авангард", Ужгород бере участь у державнiй програмi будiвництва спортивних майданчикiв iз твердим покриттям, у 2018-му їх звели у двох школах мiста.

6 програм виконували також рiзнi структурнi пiдроздiли виконкому мiської ради. Серед них – програма iнформатизацiї, завдяки якiй почала працювати система електронного документообiгу; програма iз вiдеоспостереження у рамках безпеки мiста, для якої вже пiдключено 70 камер; програма iнвентаризацiї земель, допомоги вiйськовим тощо.

Детальнiше iнформацiю про виконання бюджету у 2018 роцi можна буде переглянути на офiцiйному сайтi Ужгородської мiської ради безпосередньо на сторiнках кожного структурного пiдроздiлу, який є розпорядником коштiв.

Читайте також: Мукачівські посадовці спростували звинувачення активістів у виплаті "захмарних" зарплат

Ужгород бюджет 2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
65 переглядів у травні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Інцидент трапився 23 травня в м. Хуст по вул. І. Франка. Як зазначають у Хустському відділі поліції, про те, що невідомі зламали 15 деревцят сакури, правоохоронців повідомив представник Хустської міської ради. Полісмени оперативно по гарячих слідах встановили, що до хуліганства причетний 33-річний мешканець Хустського району. Чоловіка запросили до відділу поліції для дачі пояснень. Мешканець Хустщини зізнався в скоєному та видав свого спільника, з яким лам...
Кримінал
Сьогодні вранці у пункті пропуску "Ужгород" прикордонники Чопського загону спільно з митниками припинили спробу незаконного переміщення наркотичної речовини. Під час огляду легкового автомобіля "Skoda" чеської реєстрації, що прямував на виїзд з України, у правоохоронців виникли підозри щодо можливого перевезення у ньому товарів та предметів, не дозволених для переміщення через кордон. Отож, транспортний засіб вирішили вивести з загального потоку руху та пе...
Суспільство
Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів Закарпаття є податок на доходи фізичних осіб. У доходах обласного бюджету його частка займає найбільше відсотків. За статистикою фахівців Головного управління ДФС у Закарпатській області, упродовж січня-квітня 2019 року платники регіону сплатили понад 1,3 млрд грн ПДФО. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 242,1 млн грн, – констатують у відомстві. Зауважимо...
Суспільство
За даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, 26 травня 2019 року у Закарпатській області зберігатиметься мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці в горах місцями слабкий туман. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 6-11° тепла, вдень 19-24°, в горах місцями 12-17° тепла. На автошляхах області - без істотних опадів. Вночі та вранці в горах місцями слабкий туман. Видимість добра 10 км і більше, в тумані 200-500...
Суспільство
Такі дані озвучив журналістам УНН в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. Як зазначає Ярослав Галас, за попередніми підрахунками, потрібно близько 100 млн грн лише на відновлення пошкоджених гідротехнічних споруд, насипів, дамб. Однак точна сума збитків стане відома за кілька тижнів, після підрахунків. — Будинків підтоплених вже немає. Там де була вода – вона зійшла, або викачана. Близько 500 га сільгоспугідь підтоплені, дороги вже всі вільні. У підто...
Спорт
Як повідомляється на сторінці Студії Сучасного танцю Бліц, місія фантастична сімка» виповнена! "Вперше в історії студії та не побоїмось сказати, вперше в історії чемпіонатів світу IDF один колектив виборов усі перші місця за усі свої танцювальні номери!⠀Це наш рекорд, яким не можливо не пишатись!⠀У перший змагальний день ми здобули чотири перемоги, а сьогодні ще три номери взяли «золото» чемпіонату світу!" - йдеться у повідомленні. Отже: 1 place - Blitz-Ga...
Суспільство
Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Університетської, Української, Ужанської, Федора Докучаєва та проспекту Свободи, транспортного кола на площі Дружби народів роблять сьогодні в Ужгороді, повідомляють на сторінці Ужгородської міської ради у ФБ, Також закінчили ліквідовувати й аварійні розриття на вулицях Мукачівській та Льва Толстого. За інформацією департаменту міського господарства, роботи, за сприятливих погодних умов, продовжать з понеділка.
Суспільство
У соцмережах з'явилася інформація про зникнення школярки на Рахівщині. В спільноті Небайдужа Рахівщина в соцмережі Фейсбук опублікували допис від користувача Татьяна Йонаш з інформацією про зниклу дівчинку: Допоможіть розшукати дівчину КЛИМПУШ ЛЮБУ 16 РОКІВ, ЯКА ПІШЛА У ЧЕТВЕР РАНКОМ ДО ШКОЛИ І НЕ ПОВЕРНУЛАСЯ, - йдеться в повідомленні. Наразі відомо, що дівчинка родом із села Костилівка Рахівського району.
Суспільство
У ДТП на Закарпатті загинув бойовий офіцер Анатолій Редько із позивним “Моряк”, що воював у 93 бригаді Холодний Яр. Як пише Народна Правда, про це, із додаванням фото повідомили на Facebook-сторінці “93-тя ОМБр Холодний Яр”. Зазначається, що чоловік їхав автобусом “Івано-Франківськ – Мукачево”, поблизу села Лазещина водій втратив керування, автобус перекинувся. Анатолій загинув миттєво. Читайте також:  У смертельній ДТП з рейсовим автобусом на Закарпатті з...
Новини по темі
На Закарпатті поліція затримала двох вандалів, які понищили 15 дерев сакури у Хусті (ВІДЕО, ФОТО)
Цифра дня: Понад 1,3 млрд податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету закарпатці
Погода в Ужгороді та Закарпатті - дощі відступили, але буде трохи хмарно (ПРОГНОЗ)
Шалені збитки: Для відновлення Закарпаття після паводку потрібно щонайменше 100 мільйонів
В Ужгороді відновили ремонтні роботи на міських вулицях (+ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)
Закарпатців просять допомогти розшукати дівчинку, яка пішла до школи і зникла (ФОТО)
Чоловік, який загинув у смертельній ДТП із пасажирським автобусом на Закарпатті, був ветераном АТО (ФОТО)
На Закарпатті під колесами потяга загинув молодий чоловік
В Ужгороді пройшов перший Карпатський репродуктологічний конгрес (ФОТО)
Сарачати діти, не мавуть грошей на квіти на свальбу - закарпатська жона "пообзерала" весілля Потапа і Насті (ВІДЕО)