
19:43, 11 березня 2019 р.
Хто стане наступною "Міс Ужгород" (ФОТО УЧАСНИЦЬ)
Ось і прийшов час знайомитись з учасницями конкурсу краси «Міс Ужгород». Вже зовсім скоро, а саме, 22 березня, в Обласному Драматичному театрі відбудеться фінальне шоу, де і визначиться хто саме буде представляти наше місто на національних конкурсах.
"Цього року офіційне знайомство з дівчатами відбудеться в четвер, 14 березня, в новому закладі під назвою «Чорна Сіль». Саме там, учасниці продемонструють один вихід у вишуканому дизайнерському одязі від відомої марки «Бренд27». Захід буде закритим, на ньому будуть присутні близькі друзі, родичі учасниць та запрошені гості," - повідомляють організатори.
Нагадаємо, Гравці Минаю взяли участь у фотосесії разом з міс Ужгород 2019 (ФОТО)
Дуже приємно що на заклик творити красу відгукнулось чимало людей, які і сприяли проведенню цього конкурсу. Хто саме – дізнаєтесь згодом. А зараз, знайомимо з учасницями:
Андріана Кудільчак
Анна Шеверя
Богдана Боїшко
Даніела Пушавер
Данієла Сливка
Діана Балог
Інна Магас
Каріна Зятина
Кіра Чумакова
Леся Лазаренко
Марія Кондратюк
Надія Спасюк
Тетяна Савка
Ярина Мачулка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Property management у сфері краси: як GoBeauty Studios перетворює квадратні метри на прибутковий бізнес
Новини компаній
11:00
Вчора
Ribas Rooms Ferenc Lviv: нове життя історичного готелю у Львові
Новини компаній
13:00
3 вересня
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
1 вересня
ТОП новини
Оголошення
10:31, 2 вересня
11:48, 5 вересня
11
11:48, 5 вересня
6