Закарпатець пропонував прикордоннику 350 доларів за сприяння контрабанді (ВІДЕО)

У вiдповiдь на активiзацiю спроб незаконного перемiщення тютюнових виробiв до країн Європейського Союзу, оперативними пiдроздiлами Департаменту внутрiшньої та власної безпеки Адмiнiстрацiї Держприкордонслужби проводиться комплекс заходiв з документування спроб втягування протиправними елементами персоналу прикордонного вiдомства. Заходи здiйснюються у тiснiй спiвпрацi з iншими правоохоронними органами України у рамках кримiнальних проваджень, розпочатих слiдчими органами за заявами прикордонникiв.

Так, учора в мiстi Чоп Закарпатської областi спiльною мiжвiдомчою групою у складi офiцерiв вiддiлу внутрiшньої та власної безпеки по Чопському прикордонному загону Управлiння внутрiшньої та власної безпеки «Захiд» Держприкордонслужби, слiдчих Територiального управлiння ДБР у Львовi, пiд процесуальним керiвництвом вiйськової прокуратури Ужгородського гарнiзону Захiдного регiону затримано мешканця Чопа у момент безпосередньої спроби передачi хабара у розмiрi 350 доларiв США (перша частина з обiцяної суми 550 доларiв США) спiвробiтнику Держприкордонслужби.

Зловмисник очiкував, що прикордонник, всупереч iнтересам служби, погодиться сприяти у незаконному перемiщеннi тютюнових виробiв через державний кордон України у конструктивних особливостях вантажних вагонiв, якi слiдують до Угорщини через пункт пропуску для залiзничного сполучення «Чоп (Дружба)».На цей час тривають невiдкладнi слiдчi дiї.

Джерело

Читайте також: Полісмени-хабарники: На Закарпатті розпочали службове розслідування через підозри хабарництва в рядах поліції

Закарпаття хабар прикордонник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
142 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі