Управління освіти Ужгородської міськради очолив новий керівник (ФОТО)

6 березня вiдбулася нарада з керiвниками навчальних закладiв Ужгорода. Її провела нова керiвниця управлiння освiти Ужгородської мiськради – Наталiя Богданiвна Мухомедьянова.

ÐаÑалÑÑ ÐÑÑомедÑÑнова
ÐаÑалÑÑ ÐÑÑомедÑÑнова

На нарадi розглянули ряд важливих питань, зокрема про пiдсумки повторного монiторингу щодо забезпечення прозоростi та iнформацiйної вiдкритостi закладiв освiти, пiдготовку до пробного ЗНО й стан реєстрацiї випускникiв до основного ЗНО-2019, про порядок проведння державної пiдсумкової атестацiї та iн.

Як зазначено на сайтi управлiння освiти Ужгородської мiськради, Марина Пукiвська, яка керувала управлiнням освiти до тепер, а ранiше була заступницею Оксани Бабунич, знову стала заступницею керiвника управлiння.

Наталія Богданівна Мухомедьянова вищу освіту здобула в Закарпатському державному університеті та Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.

Трудову діяльність в Ужгородські міській раді розпочала у 2004 році. Працювала на посадах спеціаліста І категорії, головного спеціаліста, начальника відділу кадрів управління освіти та заступника начальника управління освіти. З січня 2019 року – на посаді начальника управління освіти. 

Джерело

Читайте також: Випускники угорських та румунських шкіл вчитимуть українську у пришкільних таборах нa весняних канiкулах

Ужгород освіта керівник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2253 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі