На Закарпатті рятувальники провели профілактичні заходи задля безпеки населення (ФОТО)

Зазвичай вiдбувається це через порушення правил експлуатацiї газових приладiв, пiчного опалення та нехтування iншими елементарними правилами безпеки життєдiяльностi.

На Закарпатті рятувальники провели профілактичні заходи задля безпеки населення (ФОТО), фото-1

Тому зараз, одним з актуальних завдань для рятувальникiв Закарпаття є проведення профiлактичної роботи щодо недопущення загибелi та травмування людей внаслiдок отруєння невидимим вбивцею – чадним газом.

Сьогоднi, 6 березня у Хустському, iршавському, Виноградiвському районах та у м. Свалява фахiвцi рятувальних пiдроздiлiв провели iнформацiйно-роз’яснювальну роботу серед мiсцевого населення, метою якої стало донесення до свiдомостi громадян основних правил безпеки, при виконаннi яких можна убезпечити себе та своїх рiдних вiд  небезпеки.

Так, у селi Крава, що на Хустщинi, рятувальники спiльно iз районними представниками ПАТ «Закарпатгаз» провели бесiду iз керiвництвом сiльської ради, завiдуючими дошкiльних навчальних  та загальноосвiтнiх закладiв, iншими зацiкавленими службами та активом села. Рейдовi групи вiдвiдали дворогосподарства родин iз «групи ризику», де,  пiд час iнструктажiв, пояснили людям як користуватись пiчним опаленням та газовими приладами, аби вони не призвели до пожежi.

Аналогiчний захiд вiдбувся й у селi Дубрiвка, iршавського району, у  селi Гетенi, Виноградiвському району та у м. Свалява.  Учасники вiдпрацювання подiлились на групи та вирушили по обiйстям громадян для того, аби роз’яснити правила безпеки життєдiяльностi кожному. Окрiм спiлкування, громадянам було роздано листiвки, в яких детально описано всi правила, дотримання яких дозволить зробити своє життя бiльш безпечним. Нiхто не залишився поза увагою рятувальникiв.

Такi практичнi вiдпрацювання тривають по всiй територiї областi й спрямованi на те, аби звернути увагу населення бiльш вiдповiдально ставитися до власної безпеки.

У ДСНС України в Закарпатськiй областi

06-03-026.jpg
06-03-026.jpg

Читайте також: Трагічна помилка: журналісти з'ясували подробиці загибелі 10-річного школяра, яка шокувала все Закарпаття

Закарпаття рятувальники газ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
30 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі