Близько 90% пенсіонерів Закарпаття вже цього місяця отримають збільшені виплати (ВІДЕО)

Пiдвищення пенсiй – найбiльш актуальна сьогоднi тема для обговорень серед жителiв нашого краю. В головному управлiннi Пенсiйного фонду України в Закарпатськiй областi звiтують: збiльшення щомiсячних виплат торкнеться понад 240 тисяч пенсiонерiв областi.

З 1 березня 2019 року понад 240 тисяч закарпатських пенсiонерiв отримають проiндексованi, тобто збiльшенi пенсiї. Виплатизростуть на 17-20 %. Близько шестисот гривень надбавки отримають пенсiонери з великим стажем (30-35 рокiв). Найменше очiкується у тих, чиї пенсiї розраховували, виходячи з зарплат за останнi 10 рокiв. Їхня iндексацiя складе 200-300 грн. Попри доволi втiшну новину, закарпатцi не поспiшають радiти: за їхнiми словами, пенсiї в Українi вдвiчi нижчi, нiж борги в рахунках за компослуги, тож навряд пiдвищення у декiлька сотень гривень покращить їх добробут.

Пощастить не всiм: як зазначили в головному управлiннi Пенсiйного фонду України в Закарпатськiй областi, пiдвищення не торкнеться народних депутатiв, прокурорiв, наукових дiячiв. Не очiкується зростання пенсiй i для заслужених працiвникiв, оскiльки їхнi пенсiї рахуються на окремих пiдставах.

Для найменш забезпечених пенсiонерiв урядовцi пiдготували ще один сюрприз. Йдеться про доплату майже 2 мiльйонам українцiв, якi мають повний страховий стаж, але оскiльки свого часу отримували невелику зарплатню, то нинi одержують невеликi пенсiї. Додаткова виплата складе 2400 гривень (її роздiлять на два траншi: 1200 у березнi та 1200 у квiтнi). У Мiнсоцполiтики пiдкреслили, що додатковi 4,4 мiльярди гривень для цих виплат Пенсiйний фонд отримав вiд розмитнення «євроблях».

Варто додати, автоматичний перерахунок пенсiй вiдбуватиметься щорiчно. Наступного разу пенсiї осучаснять з 1 березня 2020 року.

Більше в сюжеті телеканалу "М-Студіо"

Читайте також: У міськраді Ужгорода анонсували виплату соцдопомоги на цьому тижні

Закарпаття пенсія гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
734 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі