Лише тринадцять із сімдесяти закарпатських мільйонерів задекларували свої доходи (ВІДЕО)

Трохи бiльше тисячi закарпатцiв вже задекларували свої доходи, отриманi у 2018 роцi. Про це розповiв начальник управлiння податкiв i зборiв з фiзичних осiб Головного управлiння ДФС у Закарпатськiй областi Михайло Попович.

Кампанiя декларування доходiв, отриманих за минулий рiк, стартувала 1 сiчня i триватиме до 1 травня. Обов’язково подати декларацiю повиннi особи, якi отримували доходи, що пiдлягають оподаткуванню, вiд осiб, якi не є податковими агентами, у виглядi: доходiв вiд операцiй з продажу об’єктiв рухомого або нерухомого майна; доходiв вiд надання майна в лiзинг, оренду, житловий найм.

Заповнити i подати декларацiю можна в податковiй iнспекцiї за мiсцем реєстрацiї. Зробити це можна особисто або уповноваженою на це особою, надiслати поштою з повiдомленням про вручення або засобами електронного зв’язку в електроннiй формi. Минулого року на Закарпаттi свої доходи задекларували близько 7,5 тисяч платникiв. На сьогоднi 13 з 70 закарпатських мiльйонерiв вже подали декларацiї.

Окрiм 70-ти громадян, на Закарпаттi є i 22 мiльйонери серед пiдприємцiв, що перебувають на загальнiй системi оподаткування. Та далеко не усi платники вчасно здають свої декларацiї про доходи. А от пересiчнi ужгородцi кажуть, декларувати їм нiчого.

Варто додати, кожен платник податкiв має право на податкову знижку, iншими словами – людина може компенсувати певну частину коштiв вiд держави на iпотеку або ж навчання або страхування. Однак для отримання податкової знижки необхiдно подати податкову декларацiю до 31 грудня.

Бiльше дивiться в сюжетi М-студiо:

Закарпаття податкова декларація доходи декларування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
247 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі