В Ужгороді на Собранецькій знову очікується ремонт (ВІДЕО)

На черговiй сесiї Ужгородської мiської ради депутати пiдтримали Програму надання матерiально-технiчної допомоги Чопському прикордонному загону на 2019-2020 роки у розмiрi 400 тисяч гривень. За цi кошти придбають сучасне обладнання для пiдвищення ефективностi пунктiв пропуску.

Прийняли також рiшення про придбання нового службового автомобiля для Управлiння архiтектурно-будiвельного контролю для змоги оперативно виїжджати на об’єкти.

Богдан АНДРІЇВ, мiський голова Ужгорода

Це в межах 500 тис. грн. Це буде об’явлений вiдкритий прозорий тендер i яка модель переможе i такий автомобiль буде придбано. Вони мали автомобiль. Вiн постiйно перебував у ремонтах. Це автомобiль «Нива», яка вже має понад 15 рокiв. i ми багато коштiв витрачаємо на поточнi ремонти цього автомобiля. Уже краще придбати новий i використовувати його напротязi десяти рокiв наприклад.

З дорожнього фонду видiлять кошти також на капiтальний ремонт вулицi Собранецької.

Богдан АНДРІЇВ, мiський голова Ужгорода

Це вiд перехрестя вулицi Митної в сторону Мiжнародного пункту пропуску «Ужгород». Першi 5 млн., є розпорядження голови ОДА про перерозподiл цих коштiв. Зараз ми займаємось оформленням тендерної документацiї для того, аби в найкоротшi строки змогли приступити до капремонту вулицi Собранецької.

Депутати проголосували за проект рiшення про надання матерiальної допомоги у розмiрi майже 2 000 гривень малозабезпеченим ужгородцям, iнвалiдам, пенсiонерам та рiдним учасникiв АТО.

Більше в сюжеті 

Ужгород ремонт сесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
276 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі