• Головна
  • Офіційно! Україна не братиме участь в конкурсі "Євробачення - 2019"
20:01, 27 лютого 2019 р.

Офіційно! Україна не братиме участь в конкурсі "Євробачення - 2019"

Троє фiналiстiв вiдмовилися вiд участi у мiжнародному пiсенному конкурсi.

ÑлÑÑÑÑаÑивне ÑоÑо: СÑÑпÑлÑне

Представник України не поїде на мiжнародний конкурс «Євробачення» у iзраїль. Про це повiдомляє Суспiльне.

«У ситуацiї, що склалася, дотримуючись закону про Суспiльне мовлення, а також в умовах надмiрної полiтизацiї перебiгу нацiонального вiдбору Суспiльний мовник вирiшив вiдмовитися вiд участi в Мiжнародному пiсенному конкурсi Євробачення-2019», — йдеться у повiдомленнi.

23 лютого у Києвi вiдбувся фiнал нацiонального вiдбору на «Євробачення-2019». За результатами голосування суддiв та глядачiв переможницею обрали спiвачку Maruv iз пiснею «Siren Song». Утiм вона активно гастролює у Росiї, а за умовами договору, Maruv на три мiсяцi мала вiдмовитись вiд гостролей у РФ.

Спершу спiвачка заявила, що готова не виступати у країнi-агресорi, але на неї чинять тиск, аби вiд України на Євробачення поїхала не вона. Також її обурили умови договору, який вона мала пiдписати. У результатi, Maruv на Євробачення-2019 не поїде, оскiльки НСТУ та виконавиця не пiдписали вiдповiдний договiр.

Наступного дня вiд участi у конкурсi вiдмовились фiналiсти нацвiдбору гурт Freedom Jazz, а сьогоднi про аналогiчне рiшення заявив гурт Kazka.

За правилами Суспiльний мовник мiг би обрати будь-якого виконавця не з перелiку учасникiв Нацiонального вiдбору, втiм вiд такої альтернативи вiдмовились, «адже з повагою ставиться до вибору глядачiв у Нацiональному вiдборi»

Крiм цього, суспiльний мовник вважає за потрiбне iнiцiювати дiалог у форматi ток-шоу, форумiв та обговорень за участi провiдних експертiв галузi для формулювання позицiї України щодо цiєї проблеми, а також напрацювати пропозицiї до проекту закону України, який мiг би врегулювати спiвпрацю українських артистiв iз державою-агресором у майбутньому.

Читайте також: Відбір на Євробачення-2019 від України: переможцем стала MARUV

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Євробачення #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...