ПАТ "Закарпатгаз": Запровадження добового балансування з 1 березня може не відбутися

До запровадження добового балансування залишилось трохи бiльше доби, але на iнформацiйнiй платформi Укртрансгазу вiдсутня цiлiсна i достовiрна iнформацiя про споживачiв, якi не мають постачальникiв газу. Через вiдсутнiсть цiєї iнформацiї в системi може вiдбутися масовий несанкцiонований вiдбiр газу.

ПАТ "Закарпатгаз" звернулися до НКРЕКП та до Укртрансгазу у зв’язку з вiдсутнiстю на iнформацiйнiй платформi добового балансування Укртрансгазу даних щодо споживачiв, у яких вiдсутнi постачальники газу. Таку iнформацiю Укртрансгаз має надавати операторам ГРМ 1) не пiзнiше 25 числа; 2) у форматi, затвердженому НКРЕКП; 3)iз використанням електронного цифрового пiдпису.

Станом на 27 лютого жодна iз цих вимог не виконана. Через вiдсутнiсть даних про споживачiв, якi не мають постачальникiв газу, в системi може вiдбутися несанкцiонований вiдбiр газу, оскiльки ПАТ "Закарпатгаз" не має можливостi попередити, та у разi потреби припинити газопостачання споживачiв у яких вiдсутнi постачальники у вiдповiдному перiодi.

ПАТ "Закарпатгаз" застерігає Укртрансгаз утриматися вiд неправомiрних дiй щодо вiднесення на них обсягiв природного газу, використаних споживачами, у яких вiдсутнiй постачальник, починаючи з 1 березня 2019 року.

Читайте також: Субсидії - готівкою: Закарпатцям видадуть їхні субсидії на послуги ЖКГ "живими" грошима

Закарпаття газ споживачі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
224 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі