• Головна
  • Аварійно-небезпечні дерева на Ужгородщині будуть ліквідовувати (ФОТО, ВІДЕО)
17:58, 27 лютого 2019 р.

Аварійно-небезпечні дерева на Ужгородщині будуть ліквідовувати (ФОТО, ВІДЕО)

Безпека дорожного руху понад усе. У звязку iз цим представники Служби автомобiльних дорiг у Закарпатськiй обл. а також Львiвської залiзницi звернулись до лiсiвникiв iз проханням посприяти у лiквiдацiї аварiйно-небезпечних дерев, якi загрожують падiнням на проїжджу частину. Мова йде про дiлянку автомобiльної дороги Львiв – Самбiр-Ужгород, бiля села Кам'яниця, Ужгородського району.

Ðа УжгоÑодÑÐ¸Ð½Ñ Ð¿Ð»Ð°Ð½ÑÑÑÑÑÑ Ð»ÑквÑдаÑÑÑ Ð°Ð²Ð°ÑÑйно-небезпеÑÐ½Ð¸Ñ Ð´ÐµÑев (ÐÐÐÐÐ)

Ðа УжгоÑодÑÐ¸Ð½Ñ Ð¿Ð»Ð°Ð½ÑÑÑÑÑÑ Ð»ÑквÑдаÑÑÑ Ð°Ð²Ð°ÑÑйно-небезпеÑÐ½Ð¸Ñ Ð´ÐµÑев (ÐÐÐÐÐ)

Для проведення огляду, з числа вищезгаданих структур а також Ужгородської районної державної адмiнiстрацiї, спецiальна комiсiя декiлка разiв виїжджала на мiсце запланованих робiт. Бiльшiсть дерев старовiковi, хворi, сухi та нависають над дорогою, а в разi можливого падiння, загрожують не тiльки руху автотранспорту, але й зупинцi роботи залiзницi, яка знаходиться поруч. У свою чергу представники Укравтодору мають намiр пiсля лiквiдацiї аварiйно-небезпечних дерев, розпочати середнiй ремонт дорожного покриття.

Пiсля огляду, комiсiєю було вирiшено розчистити вiд дерев дiлянку протяжнiстю близько пiвтора кiлометра в довжину та 30 метрiв у ширину. До уваги бралась висота дерев, аби у майбутньому при можливому падiннi, вони не досягали дороги. Пiсля комiсiйного огляду, лiсiвники Ужгородського держлiсгоспу очiкуватимуть на вiдповiдне погодження зi сторони районної адмiнiстрацiї. Далi буде виписано лiсорубний квиток, пiсля чого можна буде приступити до виконання робiт. Допоможуть у цьому й дорожники iз залiзничниками, якi на перiод робiт призупинять рух автотранспорту, а також вiдключать лiнiї електропередач, iнформує прес-служба ЗОУЛМГ.

Читайте також: Ужгородці активно обговорюють вирубку дерев на Заньковецької - у мерії планують висадити алею сакур

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #дерева #служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...