Завдяки розмитненню "євроблях" закарпатці поповнили бюджет майже на мільярд гривень (ФОТО)

У п’яницю, 22 лютого 2019 року, завершився пiльговий перiод iз застосування пониженої ставки акцизного податку для розмитнення транспортних засобiв.

Завдяки розмитненню "євроблях" закарпатці поповнили бюджет майже на мільярд гривень (ФОТО), фото-1

Декларацiї, якi громадяни подали до 24 години останнього дня дiї пiльгового перiоду Закарпатською митницею ДФС вiдпрацьовано та оформлено в межах пiльгового режиму. Про це сьогоднi пiд час брифiнгу розповiв начальник Закарпатської митницi ДФС Станiслав Балуєв.

За його словами, з початку дiї пiльгового перiоду, а саме 25 листопада 2018 року, для розмитнення авто станом на 25 лютого 2019 року Закарпатською митницею ДФС оформлено 15 887 транспортних засобiв. До бюджету сплачено 990 млн 300 тис. грн. Варто зазначити, що з усiєї кiлькостi оформлених транспортних засобiв, 12 093 авто – це «євробляхи», якi були ввезенi на митну територiю України з 1 сiчня 2015 року до набрання чинностi нових правил ввезення таких автомобiлiв та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Кiлькiсть оформлених автомобiлiв, якi перебували на митнiй територiї України з порушенням вимог Митного кодексу України становить 5 812. За них власники добровiльно сплатили 49 млн 402 тис. грн (8500 грн за кожне авто). Це звiльнило їх вiд адмiнiстративної вiдповiдальностi за недотримання вимог митних режимiв при ввезеннi транспортного засобу з iноземною реєстрацiєю, строки та умови ввезення якого не дотриманi.

Найдешевший з оформлених автомобiлiв – автомобiль «OPEL ZAFIRA» 2001 року виготовлення, його вартiсть становила 453 дол. США, а найдорожчий – «CADILLAC ESCALADE» 2018 року виготовлення, його вартiсть 73 515 дол. США.

Найпопулярнiшi марки iмпортованих авто, якi громадяни оформляли: «VOLKSWAGEN», «SKODA» та «MERCEDES-BENZ». Найстарiший iмпортований автомобiль «NISSAN PATROL» 1990 року виготовлення, вартiстю 1363 дол. США.

Нагадаємо, що до 23 травня ще дiятимуть лiбералiзованi норми щодо адмiнiстративної вiдповiдальностi для власникiв автiвок. Пiсля цiєї дати i при перевищеннi строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з iноземною реєстрацiєю бiльше нiж на 30 дiб, громадянам загрожує штраф у розмiрi 170 тис. грн або конфiскацiя транспортного засобу за рiшенням суду.

ДФС у Закарпатськiй областi

Читайте також: Кінець пільговому періоду: у прикордонних селах поруч із Закарпаттям зросла кількість покинутих авто з "єврономерами"

Митниця "євробляхи" бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
98 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі