• Головна
  • В одному із сіл на Закарпатті в кожній родині заробітчани (ВІДЕО)
10:30, 24 лютого 2019 р.

В одному із сіл на Закарпатті в кожній родині заробітчани (ВІДЕО)

Грошi заробляють за кордоном, а витрачають в Українi. Попри зростання мiнiмальних зарплат кожного року, рiвень життя населення, на жаль, не пiдвищується. Тож селяни змушенi їхати на заробiтки, щоб забезпечити свої родини. 

Пан Федiр знає цiну кожної копiйчини, адже за своє життя довелось немало попрацювати. Нинi, каже, здоров’я вже не те, тому кiлька рокiв за кордон на заробiтки не їздить, зараз порається вдома по господарству. Заробляв переважно для того, щоб рiднi були ситi, вдягненi, а от будинок добудувати так i не змiг. Зараз на заробiтки поїхав його син.

Без допомоги рiдних прожити важко, каже i панi Марiя. Нещодавно з-за кордону повернулась її донька. Інколи хату будує собi родина цiле життя. Якщо батьки не встигають, справу продовжують їх дiти. Хоч заробiтчани тут є в кожнiй родинi, та бiльшiсть жителiв села все ж в iншiй країнi назавжди залишатись не хочуть.

Люди кажуть: зарплати за кордоном вищi, та й робота там є. Та жити завжди краще вдома. Тому через якийсь час усi повертаються на свою малу батькiвщину.

Детальніше в сюжеті телеканалу "М-Студіо" 

Читайте також: Більше половини закарпатців не були за кордном

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #заробітки #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...