• Головна
  • Юристи безкоштовно вчитимуть закарпатців правильно оформлювати право власності (ФОТО)
18:30, 22 лютого 2019 р.

Юристи безкоштовно вчитимуть закарпатців правильно оформлювати право власності (ФОТО)

27 лютого 2019 року вiдбудеться чергова безоплатна юридична консультацiя на тему «Оформлення права власностi на самочинно збудоване нерухоме майно». Надаватимуть консультацiї закарпатькi адвокати, тож записуйтеся!
ÐакаÑпаÑÑÑм ÑозкажÑÑÑ, Ñк ÑзакониÑи ÑамовÑлÑно побÑдований бÑдинок

ÐакаÑпаÑÑÑм ÑозкажÑÑÑ, Ñк ÑзакониÑи ÑамовÑлÑно побÑдований бÑдинок

Проблема незаконного будiвництва є дуже поширеною, у тому числi на Закарпаттi. Часто трапляється так, що з певних причин люди не оформлюють усi необхiднi документи перед початком будiвництва, наголошують адвокати Професiйного адвокатського об’єднання CONSENSUS.

"Якщо Ви чи Вашi близькi маєте неоформленi самовiльно збудованi iндивiдуальнi житловi будинки, садовi, дачнi будинки, господарськi (присадибнi) будiвлi i споруди – запрошуємо Вас на безоплатну юридичну консультацiю «Оформлення права власностi на самочинно збудоване нерухоме майно». Навiщо потрiбно оформлювати право власностi на самочинно збудоване нерухоме майно? Отримавши право власностi на таке майно, Ви зможете розпоряджатися ним в майбутньому: продати, подарувати, передати у спадок, на законних пiдставах провести будь-якi iнженернi комунiкацiї тощо. Консультацiя на тему «Оформлення права власностi на самочинно збудоване нерухоме майно» вiдбудеться 27.02 з 13:00 по 15:00 за адресою: м.Ужгород, вул.Гойди, буд.10, офiс 60. • попереднiй запис на консультацiю обов’язковий • кiлькiсть мiсць обмежена • консультацiя надаватиметься лише за визначеною темою • запис на консультацiю за телефоном +380662044643".

Джерело: uzhgorod.net.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #юристи #майно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...