На Закарпатті міськарада незаконно віддала півмільйонне замовлення партнерові мера

Управлiння мiського господарства та благоустрою Берегiвської мiської ради за неконкурентною переговорною процедурою закупiвлi замовило послуги з прибирання та пiдмiтання вулиць у ТОВ «Берег Вертiкал» на 499,9 тис. грн. Про це стало вiдомо з порталу закупiвель Prozorro.

Про повiдомляє: "Нашi грошi. Львiв"

Згiдно з договором про закупiвлю вiд 18 лютого, його дiя поширюється на вiдносини сторiн, якi виникли ще з 1 сiчня. Пiдрядник надаватиме послугу до кiнця лютого. Деякi вулицi та площi прибиратимуть щоденно i навiть двiчi на день, однак бiльшiсть – один раз-двiчi на тиждень. Загальна площа прибирання на мiсяць становить 1,9 млн кв. м.

Управлiння не проводило конкурсну закупiвлю, бо була «нагальна потреба у закупiвлi у зв’язку з виникненням особливих економiчних чи соцiальних обставин».

Як пояснив «Нашi грошi. Львiв» голова правлiння «Центру громадського монiторингу та дослiджень» Мирослав Сiмка, таку пiдставу управлiння могло використати лише у випадку негайної лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуацiї або при наданнi Україною гуманiтарної допомоги iншим державам.

«При закупiвлi послуг з прибирання управлiння мiського господарства могло застосувати переговорну процедуру тiльки у випадку, якщо перед тим двiчi вiдмiняло торги через вiдсутнiсть достатньої кiлькостi учасникiв. Бiльше нiяк», – розповiв Мирослав Сiмка.

За незаконне застосування переговорної процедури кожному з членiв тендерного комiтету, який голосував «за», загрожує адмiнпротокол зi штрафом мiнiмум 11900 гривень, повiдомив експерт.

Основним власником ТОВ «Берег Вертiкал» є Микола Якимець (76%), депутат Берегiвської мiськради. Рештою володiють два угорськi акцiонернi товариства «Вертiкал» та «Секом». Vикола Якимець та Берегiвський мiський голова Золтан Бабяк входять до числа засновникiв ГО «Клуб спортивного покеру Закарпаття» та ГО «Фонд Верке».

Як повiдомляли «Нашi грошi. Львiв», нещодавно комунальне пiдприємство Берегiвської мiськради програло на торгах з вивезення смiття «Берег Вертiкал». При цьому, довiдки КП та «Берег Вертiкал» були надрукованi на одному пристрої.

Читайте також: У 2019 році на трасі Мукачево-Львів збудують нову транспортну розв'язку

Закарпаття тендер гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
197 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі