• Головна
  • В Ужгороді відбулася презентацiя публiцистичної книжки «Перемагають лише переможцi» (ФОТО, ВІДЕО)
17:58, 22 лютого 2019 р.

В Ужгороді відбулася презентацiя публiцистичної книжки «Перемагають лише переможцi» (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого в Закарпатськiй обласнiй унiверсальнiй науковiй бiблiотецi iменi Ф. Потушняка вiдбулась презентацiя публiцистичної книжки «Перемагають лише переможцi» головного редактора напряму оперативної аналiтики iнформацiйної агенцiї «Укрiнформ» Сергiя Тихого.

РУжгоÑÐ¾Ð´Ñ Ð¿ÑезенÑÑвали книжкÑ, Ñка Ð·Ð°ÐºÐ»Ð¸ÐºÐ°Ñ ÑкÑаÑнÑÑв змÑнÑваÑиÑÑ

За словами модератора акцiї, власкора «Укрiнформу» в Закарпаттi Тетяни Когутич, у книжцi сформульованi нагальнi думки, вiдповiдi на питання, якi хвилюють зараз кожного мислячого українця.

IMG_3610.JPG

IMG_3610.JPG

Книга не дає оцiнки поточних подiй за роки росiйсько-української вiйни, а формулює засадничi думки, що треба переосмислити для себе, щоб держава змiнилася. Автор переконаний, щоб Україна змiнилася, кожен має почати змiнюватися, позбутися комплексу жертви, налаштуватися на перемогу й дiяти. «Перемога не дається будь-кому, в першу чергу тому, хто її не достойний i не вiрить в неї. Ми остаточно переможемо лише тодi, коли змiнимо ментальний код нацiї, коли станемо народом переможцiв, а не вiчних «всьопропальщикiв», –вважає Сергiй Тихий.

IMG_3604(1).JPG

IMG_3604(1).JPG

Слухачi цiкавилися у гостя поглядом на майбутнє України, з чого треба починати, щоб змiнюватись, питали про подiї в України з погляду редактора, який щоденно аналiзує потiк iнформацiї тощо.

Сергiй Тихий каже, що прийшов час по-дорослому подивитися на владу, переглянути своє ставлення до мови, iсторiї, сусiдiв… Погоджується, що телебачення формує викривлену картину свiту, й радить давати негативнi новини окремим програмами, а не у вечiрнiх випусках. Адже є i чимало позитивної iнформацiї у регiонах чи аналiтики за рiк. Зокрема, мало хто говорить, що за минулий рiк в Українi вiдкрили 400 пiдприємств, а зовнiшнiй борг України зменшився на 10 % лише за рiк…

Частину книг автор подарував для розповсюдження бiблiотеками Закарпаття.

iнформує: UA: Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #книга #видання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...