До Ужгорода завітали представники канадської місії спостерігачів в Україні CANADEM (ФОТО)

Ужгородський мiський голова Богдан Андрiїв зустрiвся сьогоднi з довгостроковими спостерiгачами неурядової органiзацiї CANADEM – канадської мiсiї спостереження за виборами Президента та парламенту України-2019 – Борисом Сiрським та Шеллi Вiл’ямсон.

Ðогдан ÐндÑÑÑв зÑÑÑÑÑвÑÑ Ð· довгоÑÑÑоковими ÑпоÑÑеÑÑгаÑами неÑÑÑÐ´Ð¾Ð²Ð¾Ñ Ð¾ÑганÑзаÑÑÑ CANADEM
Ðогдан ÐндÑÑÑв зÑÑÑÑÑвÑÑ Ð· довгоÑÑÑоковими ÑпоÑÑеÑÑгаÑами неÑÑÑÐ´Ð¾Ð²Ð¾Ñ Ð¾ÑганÑзаÑÑÑ CANADEM

Гостi розповiли, як працює мiсiя, вiдзначивши, що її основне завдання – спостерiгати за вiдповiднiстю виборчого процесу до законiв України i мiжнародних стандартiв, у виборчий процес спостерiгачi жодним чином не втручаються. 

Мiський голова Богдан Андрiїв поiнформував, що в Ужгородi працюватимуть 72 виборчi дiльницi, всi вони готовi до роботи. Мiська рада, вiдповiдно до законодавства, надає необхiдне органiзацiйне, матерiально-технiчне забезпечення для виборчого процесу. Також повiдомив, що кiлька кандидатiв на пост Президента України вже навiдувалися до обласного центру Закарпаття, зустрiчалися з виборцями, усi зустрiчi пройшли без ексцесiв.

Борис Сiрський також повiдомив, що на сьогоднi в Українi вже працюють 50 довгострокових спостерiгачiв вiд канадської мiсiї, ще 100 короткострокових приїдуть за тиждень до виборiв. У Закарпатськiй областi представники органiзацiї зустрiчаються з членами окружних виборчих комiсiй, зокрема, були на першому засiданнi ОВК №68, згодом зустрiчатимуться i з членами дiльничних комiсiй.

– пише Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка.

DSC_0266.jpg
DSC_0266.jpg
DSC_0263.jpg
DSC_0263.jpg
DSC_0265.jpg
DSC_0265.jpg
DSC_0260.jpg
DSC_0260.jpg

Читайте також: В Ужгороді розпочала свою роботу окружна виборча комісія територіального виборчого округу №68

Ужгород вибори комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
69 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі