Закарпатець виплатив майже 100 тисяч гривень аліментів, які боргував більше десяти років

З моменту вiдкриття виконавчого провадження боржник постiйно ухилявся вiд виконання судового рiшення.

На виконаннi в Ужгородського районного вiддiлу державної виконавчої служби перебуває виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа, виданого Мукачiвським районним мiсцевим судом Закарпатської областi про стягнення з боржника на користь стягувача алiменти в розмiрi 1/3 частини всiх видiв заробiтку щомiсячно на утримання сина та дочки, починаючи з 25 лютого 2002 року i до їх повнолiття.   

З моменту вiдкриття виконавчого провадження боржник постiйно ухилявся вiд виконання судового рiшення, а здiйсненi державним виконавцем заходи до боржника не приносили нiякого результату.

Пiсля прийняття пакету законiв «Чужих дiтей не буває» до боржника було застосовано постанови про тимчасове обмеження боржника у правi виїзду за кордон, про тимчасове обмеження боржника у правi керування транспортними засобами, у правi користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю  та  про тимчасове обмеження боржника у правi полювання.     

Станом на 1 лютого 2019 року заборгованiсть зi сплати алiментiв складала суму аж 99088,38 грн.

Боржник був ознайомлений з протоколом про адмiнiстративнi правопорушення за ст. 183-1 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення та з тим, що до нього будуть застосованi суспiльно кориснi роботи, а 8 лютого боржник внiс на депозитний рахунок Ужгородського РВ ДВС суму боргу по сплатi алiментiв в повному обсязi. 

Читайте також: Добровiльно-примусове працевлаштування: На закарпатцiв, що не платять алiменти, очiкують нововведення

Закарпаття аліменти діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
880 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі