• Головна
  • Студентам-переселенцям УжНУ розповідали, як реалізувати свої виборчі права (ФОТО)
21:00, 21 лютого 2019 р.

Студентам-переселенцям УжНУ розповідали, як реалізувати свої виборчі права (ФОТО)

У середу, 20 лютого,  у залi засiдань Вченої ради УжНУ  вiдбулась зустрiч зi студентами-переселенцями на важливу й актуальну тему – як проголосувати на виборах Президента України внутрiшньо перемiщеним особам та мешканцям окупованих територiй.  У рамках заходу йшлося й про iншi соцiальнi аспекти проживання переселенцiв на Закарпаттi та навчання в Ужгородському нацiональному унiверситетi.

20190221155327.jpg

20190221155327.jpg

Радник з питань ВПО у Закарпатськiй областi Анжела Бабкiна, заступник директора Регiонального центру з надання БВПД Лариса Фучко та головний спецiалiст ГТУЮ Владислав Товтин розповiли студентам, як  реалiзувати свої виборчi права. 

А.Бабкiна запропонувала присутнiм в режимi онлайн  перевiрити свою наявнiсть у Реєстрi виборцiв, а зробити це можна, зайшовши сайт www.drv.gov.ua. Також панi Анжела розповiла як дiяти, якщо у списку не знайдено свого прiзвища.  

Л. Фучко зазначила, що у випадку порушення їхнiх прав, у тому числi виборчих, студенти можуть звертатися до мiсцевих центрiв та бюро правової допомоги за юридичною пiдтримкою. Також фахiвець поiнформувала, що внутрiшньо перемiщенi особи мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги з будь-яких питань та запросила учасникiв зустрiчi проявити громадянську позицiю та взяти участь у виборах Президента України. 
В.Товтин поiнформував присутнiх про реалiзацiю проекту "Я маю право!" та надав їм iнформацiйнi матерiали консультативного характеру.

У рамках зустрiчi Анжела Бабкiна надала практичнi поради студентам, як скористатися пiльгами, передбаченими для внутрiшнiх переселенцiв, iнформую у Регiональному центрi з надання БВПД у Закарпатськiй областi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #вибори #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...