На Закарпатті розпочався дитячий чемпіонат України з гірськолижного спорту (ФОТО)

Сьогоднi, 20 лютого, на Закарпаттi, в Кострино, розпочався дитячий чемпiонат України «Baby Champ Krasiya 2019”, який триватиме по 22 лютого. Напередоднi в Ужгородському прес-клубi вiдбулася прес-конференцiя, де органiзатори детальнiше розповiли про подiї, а також поiнформували про соцiальнi спортивнi проекти для дiтей, в яких задiянi всi вiдомi гiрськолижнi комплекси областi.

IMG_5603_0.JPG
IMG_5603_0.JPG

Як iнформував Артем Топчанюк,спортивний директор чемпiонату, дитячий чемпiонат об’єднає спортсменiв кiлькох областей України, де є бази для занять гiрськолижним спортом. Прибудуть учасники з Києва, Полтави, Львова, Чернiгова, Днiпра та Закарпаття.

«Це перший вiдкритий турнiр для дiтей з 7 до 11 рокiв, який наступного року ми плануємо зробити мiжнародним: пiдтягнути словакiв, полякiв, угорцiв, -- каже Артем Топчанюк. – На цi змагання передбачено дуже великий призовий фонд. Ми також пiдготували ексклюзивнi медальки, а також грамоти. Сподiваюсь, дiтям сподобається. Запрошуємо закарпатцiв приїхати на Красiю та пiдтримати учасникiв».

IMG_5609_0.JPG
IMG_5609_0.JPG

Змагання пiдтримала i Аннамарi Данча, срiбна призерка Чемпiонату свiту iз сноуборду - 2019, учасниця трьох Зимових Олiмпiад (2010, 2014, 2018). Майстер спорту мiжнародного класу зi сноубордингу.  Аннамарi розповiла, з чого вона починала свою спортивну кар’єру: «На Красiї  я стояла з 2-ох рокiв. У 7 рокiв  взяла участьу  перших змаганнях. Всi вихiднi i канiкули я проводила там, це iдеальне мiсце для тренувань спортсменiв. З 15 рокiв потрапила у збiрну України. Порада для тих, хто хоче досягти у спортi успiху: треба знайти тренера, розвиватися, багато читати, вникати в технiку спорту, iнвентар. Тепер моя донька пiдростає i я рада, що започатковують такi змагання на Красiї, дiтям це дуже корисно!».

IMG_5601_0.JPG
IMG_5601_0.JPG

У змаганнях вiзьмуть участь близько 100 дiтей з гiрськолижних клубiв України. Про це повiдомив Тарас Тарасенко, представник гiрськолижнього комплексу. «20 лютого вiдбуватимуться вiдкритi тренування, у четвер змагатимуться у дисциплiнi слалом-гiгант, у п’ятницю – у слаломi. Також буде проводитися тестовий прокат нових моделей лиж, загалом передбачено великий комплекс заходiв», - каже Тарас Тарасенко.

IMG_5597_0.JPG
IMG_5597_0.JPG

На Закарпаттi загалом понад 30 гiрськолижних пiдйомникiв. Частина гiрськолижних курортiв має соцiальнi програми для школярiв, спiвпрацює з мiськими радами. З дiтьми займаються iнструктори, вони беруть участь в змаганнях. «У Мукачевi проводили вже третiй перехiдний кубок серед школярiв. Щодня вiд шкiл приїжджають по 40-50 дiтей», - додає Артем Топчанюк. – такi програми запровадило крiм Мукачева i Берегово, Ужгород планує приєднатися».

IMG_5593_0.JPG
IMG_5593_0.JPG
IMG_5616_0.JPG
IMG_5616_0.JPG
IMG_5620_0.JPG
IMG_5620_0.JPG
IMG_5624_0.JPG
IMG_5624_0.JPG
Закарпаття діти спорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
22 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі