• Головна
  • Серійного крадія із Закарпаття засудили до 5 років за ґратами
16:19, 20 лютого 2019 р.

Серійного крадія із Закарпаття засудили до 5 років за ґратами

На Берегiвщинi засуджено до 5 рокiв та 6 мiсяцiв ув’язнення чоловiка за серiю крадiжок та замах на грабiж

Берегiвським районним судом до п’яти рокiв та шести мiсяцiв ув’язнення засуджено мешканця м. Берегово за серiю крадiжок з проникненням в примiщення та замах на грабiж.

Берегiвською мiсцевою прокуратурою, на пiдставi зiбраних пiд час досудового розслiдування доказiв, доведено в судi вину чоловiка у вчиненнi в груднi 2017 року та сiчнi 2018 року чотирьох крадiжок, поєднаних з проникненням у магазин, у житловi примiщення та примiщення ресторану.

Окрiм того, встановлено i доведено, що у сiчнi 2018 року в м. Берегово, чоловiк здiйснив на територiї АЗС «ОККО» замах на пограбування касира обмiнника валют, попередньо одягнувши на голову матерчату маску та озброївшись предметом ззовнi схожим на пiстолет.

Злочиннi дiї особи квалiфiковано за ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадiжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло та iнше примiщення) та ч.3 ст.15 ч.4 ст.186 КК України (не закiнчений замах на вiдкрите викрадення чужого майна (грабiж), поєднаний iз насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпiлого, вчинений у великих розмiрах).

Суд визнав чоловiка винним у всiх iнкримiнованих йому злочинах i призначив покарання у виглядi п’яти рокiв та шести мiсяцiв позбавлення волi.

Наразi вирок суду ще не вступив у законну силу.

Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #суд #злочин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...