• Головна
  • Батьки важко- та невиліковнохворих закарпатських діток отримали право на безкоштовну правову допомогу
19:03, 20 лютого 2019 р.

Батьки важко- та невиліковнохворих закарпатських діток отримали право на безкоштовну правову допомогу

Питання у сферi лiкування важкохворих та невилiковних дiтей на Закарпаттi й досi одне з найболючiших. Але на Закарпаттi продовжується реалiзацiя Проекту «Пiдвищення ролi громадянського суспiльства в забезпеченнi прав дiтей, якi потребують палiативної допомоги» реалiзується  за пiдтримки Європейського союзу.

До категорiї дiтей, якi потребують палiативної допомоги, належать:

онкохворi дiти;

дiти з вродженими вадами розвитку;

розумовою вiдсталiстю;

цукровим дiабетом;

ДЦП;

запальними хворобами центральної нервової системи;

з хронiчними гепатитами;

серцево-судинними захворюваннями;

хворi на туберкульоз.

Завдяки реалiзацiї згаданого проекту на теренах Закарпатської областi батьки/опiкуни дiтей, якi потребують палiативної допомоги отримали право на безкоштовну правову допомогу. У рамках Проекту, правозахисник та соцiальний працiвник осередку правової допомоги надають хворим дiтям та їхнiм рiдним безоплатнi послуги щодо отримання правової, соцiальної допомоги, психологiчної пiдтримки i, найголовнiше, – знеболення, задля забезпечення максимально можливої якостi життя дитини з невилiковною хворобою.

Послуги правозахисника включають:

надання консультацiй батькам/опiкунам дiтей, якi потребують правової допомоги; допомога в оформленi документiв в iнтересах дiтей, якi потребують палiативної допомоги; вiдстоювання прав палiативних пацiєнтiв перед владою всiх рiвнiв;

представництво iнтересiв палiативних пацiєнтiв у судi; запобiгання та подолання корупцiйних схем в лiкарнях, пов’язаних з палiативними пацiєнтами; надання можливостi подати позов до суду для захисту iнтересiв палiативних пацiєнтiв, в тому числi до Європейського суду з прав людини; адвокацiйна дiяльнiсть на користь дiтей, якi потребують палiативної допомоги.

Контакти правозахисника: 

iрина Лисничка,  [email protected] , тел.: 0951450660

Послуги соцiального працiвника включають: забезпечення соцiального супроводу сiмей з дiтьми, якi потребують палiативної допомоги; надання консультацiй iз догляду за дiтьми батькам/опiкунам дiтей, якi потребують палiативної допомоги; спiвпраця з установами соцiального захисту та охорони здоров’я, iндивiдуальне та колективне представництво iнтересiв дiтей, якi потребують палiативної допомоги.

Контакти соцiального працiвника: Оксана Сiладi, [email protected], тел.: 0957120016

Прийом правозахисником та соцiальним працiвником здiйснюється за адресами: Мукачево, вул. Миру, 23/3; Ужгородi, вул. Ф.Тихого, буд. 13 «Б».

Зазначимо, що вперше на Закарпаттi вищезгадана допомога надається мешканцям з усiєї областi.

Читайте також: Посол України в Угорщинi привезла гуманiтарну допомогу для Мукачiвської дитячої лiкарнi

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #діти #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...