Прозорість міського бюджету Ужгорода розглянули за круглим столом (ФОТО)

Показники Ужгорода в нацiональному рейтингу «iндекс прозоростi мiсцевих бюджетiв – 2018» обговорили сьогоднi в Ужгородськiй мiськiй радi пiд час «круглого столу» за участi всiх розпорядникiв бюджетних коштiв.

Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg

Директор ГО «Центр полiтичних студiй» Вiталiй Свiтлик та експерт громадського партнерства за прозорiсть мiсцевих бюджетiв Михайло Джогола розповiли про рейтинг, який виводився вперше, i методологiю оцiнки прозоростi мiсцевих бюджетiв, представили рекомендацiї щодо пiдвищення її рiвня.

Оцiнювання проводилося переважно за даними 2017 року за 139 критерiями, у ньому взяли участь 37 мiст та 50 об’єднаних територiальних громад. Аналiзували бюджетування 22 експерти громадського партнерства «За прозорi бюджети», яке включає представникiв 39 громадських органiзацiй та ЗМi iз 17 областей України.

Ужгород у рейтингу, де враховувалися вiдкритiсть iнформацiї про бюджетнi кошти i процеси, прозорiсть прийняття рiшень, запровадження iнновацiйних практик, зайняв «золоту середину» – 12 мiсце.

У рекомендацiях зазначалося, що варто створити комiсiю за участю мешканцiв мiста, пiдприємцiв, громадських органiзацiй тощо для активної участi в формуваннi бюджету, ширше iнформувати про дiяльнiсть депутатської бюджетної комiсiї, використовувати прямi трансляцiї, оприлюднювати аудiо- та вiдеозаписи засiдань. Поради стосувалися i бiльш широкого представлення iнформацiї про дiяльнiсть комунальних пiдприємств, проведення учасницького аудиту (за участю громади) використання бюджетних коштiв

DSC_0130.jpg
DSC_0130.jpg
DSC_0132.jpg
DSC_0132.jpg
DSC_0134.jpg
DSC_0134.jpg

Читайте також: Власники "'єврономерів" сплатили до бюджету понад 11 мільярдів гривень

Ужгород бюджет круглий стіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
61 перегляд в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі