• Головна
  • Прозорість міського бюджету Ужгорода розглянули за круглим столом (ФОТО)
16:24, 19 лютого 2019 р.

Прозорість міського бюджету Ужгорода розглянули за круглим столом (ФОТО)

Показники Ужгорода в нацiональному рейтингу «iндекс прозоростi мiсцевих бюджетiв – 2018» обговорили сьогоднi в Ужгородськiй мiськiй радi пiд час «круглого столу» за участi всiх розпорядникiв бюджетних коштiв.

Untitled-1.jpg

Untitled-1.jpg

Директор ГО «Центр полiтичних студiй» Вiталiй Свiтлик та експерт громадського партнерства за прозорiсть мiсцевих бюджетiв Михайло Джогола розповiли про рейтинг, який виводився вперше, i методологiю оцiнки прозоростi мiсцевих бюджетiв, представили рекомендацiї щодо пiдвищення її рiвня.

Оцiнювання проводилося переважно за даними 2017 року за 139 критерiями, у ньому взяли участь 37 мiст та 50 об’єднаних територiальних громад. Аналiзували бюджетування 22 експерти громадського партнерства «За прозорi бюджети», яке включає представникiв 39 громадських органiзацiй та ЗМi iз 17 областей України.

Ужгород у рейтингу, де враховувалися вiдкритiсть iнформацiї про бюджетнi кошти i процеси, прозорiсть прийняття рiшень, запровадження iнновацiйних практик, зайняв «золоту середину» – 12 мiсце.

У рекомендацiях зазначалося, що варто створити комiсiю за участю мешканцiв мiста, пiдприємцiв, громадських органiзацiй тощо для активної участi в формуваннi бюджету, ширше iнформувати про дiяльнiсть депутатської бюджетної комiсiї, використовувати прямi трансляцiї, оприлюднювати аудiо- та вiдеозаписи засiдань. Поради стосувалися i бiльш широкого представлення iнформацiї про дiяльнiсть комунальних пiдприємств, проведення учасницького аудиту (за участю громади) використання бюджетних коштiв

DSC_0130.jpg

DSC_0130.jpg

DSC_0132.jpg

DSC_0132.jpg

DSC_0134.jpg

DSC_0134.jpg

Читайте також: Власники "'єврономерів" сплатили до бюджету понад 11 мільярдів гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #бюджет #круглий стіл
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Стало відомим ім’я кримінального авторитета, якому сьогодні вручили підозру. Це – Євген Дребітко
Організовували сходки та поширювали злочинний вплив: на Закарпатті викрили утриманців виправної установи на чолі з «кримінальним авторитетом»
Понад 20 травмованих, одна людина загинула: автобус "Мукачево-Коломия" зіштовхнувся з автобусом «Ланчин - Коломия»
Закарпатські прикордонники виявили молодика, який вдавав із себе багатодітного батька
Оголошення
live comments feed...