Прокурор-антикорупціонер із Закарпаття потрапив у гучний корупційний скандал через фото дружини (ФОТО, ВІДЕО)

Незадекларована Audi Q7, годинник за $120 тис, “дача” в Туреччинi i суцiльна вiдпустка. Журналiсти виявили незадекларованi витрати родини прокурора-антикорупцiонера з ГПУ Руслана Бiловара iз Мукачева.

ÐÑдпоÑинок на ÐалÑдÑÐ²Ð°Ñ Ñ Ð¿Ð¾Ñздки в ÐоÑквÑ: дÑÑжина пÑокÑÑоÑа Ñз ÐÑкаÑева РÑÑлана ÐÑловаÑа вÑаÐ...
ÐÑдпоÑинок на ÐалÑдÑÐ²Ð°Ñ Ñ Ð¿Ð¾Ñздки в ÐоÑквÑ: дÑÑжина пÑокÑÑоÑа Ñз ÐÑкаÑева РÑÑлана ÐÑловаÑа вÑаÐ...

Руслан Бiловар – прокурор вiддiлу органiзацiї дiяльностi у сферi запобiгання та протидiї корупцiї Генпрокуратури. Завдяки iнстаграму його дружини iрини Бiловар, журналiст Анатолiй Остапенко знайшов неофiцiйнi витрати, якi не внiс у свою декларацiю правоохоронець. Про це йдеться у програмi “Нашi грошi з Денисом Бiгусом”.

На цiй свiтлинi дружина прокурора позує у годиннику бренду Graff Butterfly. Його цiна – 120 тисяч доларiв. Вперше фото у цьому годиннику дружина прокурора опублiкувала у 2017 роцi. Однак витрат на придбання дорогих аксесуарiв прокурор жодного разу не декларував.

Ðодинник ÐÑини ÐÑловаÑ
Ðодинник ÐÑини ÐÑловаÑ

На iншiй фотографiї у своєму iнстаграмi дружина прокурора вже в iншому годиннику – бренду Rolex. Такий в Українi можна придбати за мiльйон гривень.

Ðодинник ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ð·Ð° мÑлÑйон гÑивенÑ
Ðодинник ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ð·Ð° мÑлÑйон гÑивенÑ

Окрiм годинникiв, iрина Бiловар позує iз сумочками вiдомих брендiв: Chanel, Louis Vuitton та Valentino. За приблизними пiдрахунками, їхня вартiсть – 10 тисяч євро.

СÑмоÑки дÑÑжини РÑÑлана ÐÑловаÑа
СÑмоÑки дÑÑжини РÑÑлана ÐÑловаÑа

На цiй свiтлинi iрина Бiловар фотографується бiля автомобiлю Audi Q7 2017 року вартiстю у пiвтора мiльйони гривень. iрина пише в соцмережах, що їздить на Audi на роботу. Проте в декларацiї її чоловiка-прокурора користування чи володiння цим автомобiлем не зазначено. Авто такої ж марки зареєстроване на пiдприємство мами-прокурора Людмили Бiловар.

ÐвÑо ÐÑини ÐÑловаÑ
ÐвÑо ÐÑини ÐÑловаÑ

Також дружина прокурора дiлиться з друзями свiтлинами зi своїх численних вiдпусток.

ЧиÑÐ»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð²ÑдпÑÑÑки дÑÑжини пÑокÑÑоÑа РÑÑлана ÐÑловаÑа
ЧиÑÐ»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð²ÑдпÑÑÑки дÑÑжини пÑокÑÑоÑа РÑÑлана ÐÑловаÑа

Протягом трьох минулих рокiв дружина прокурора сiм разiв вiдпочила у готелi Rixos Sungate в Туреччинi. В соцмережi вона жартiвливо називає це мiсце “дачею”.

На всiх фотографiях iз вiдпочинку в закладi iрина – у зонi для ВiП-клiєнтiв.

ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑловаÑ
ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑловаÑ

Завдяки деталям на свiтлинах, журналiсти змогли визначити номер, в якому вона вiдпочивала. Це апартаменти Deluxe площею у 70 квадратних метрiв. Гостi номеру мають iндивiдуальну терасу, вiтальню, 2 ваннi кiмнати та вихiд до басейну. Сiм тижневих турiв в цей заклад коштуватиме 700 тисяч гривень.

ÐоÑогий вÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑловаÑ
ÐоÑогий вÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑловаÑ

У липнi 2015 року дружина прокурора в iнстаграмi вiдпочивала в грецькому готелi Suni Beach Resort. Орiєнтовна цiна вiдпочинку – 70 тисяч гривень.

ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ñ Ð³Ð¾ÑÐµÐ»Ñ Suni Beach Resort
ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ñ Ð³Ð¾ÑÐµÐ»Ñ Suni Beach Resort

Через два тижнi iрина Бiловар разом iз родиною вiдправились на Мальдiви. В готель Anantara dhigu maldives resort. Завдяки розташуванню парасольок та iнших дрiбних об’єктiв на фото, журналiсти встановили вiллу, в якiй зупинилася дружина прокурора.

ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ñ Ð³Ð¾ÑÐµÐ»Ñ Anantara dhigu maldives resort
ÐÑдпоÑинок ÐÑини ÐÑÐ»Ð¾Ð²Ð°Ñ Ñ Ð³Ð¾ÑÐµÐ»Ñ Anantara dhigu maldives resort

Тижневий вiдпочинок прокурорська родина провела у вiллi Sunrise. Вартiсть подiбної подорожi – 300 тисяч гривень.

У 2017 роцi Бiловари знову вiдправились в цей же готель, але у вiллу Pool. Визначити її допомогли кiльця на стволi бамбуку, якi потрапили на знiмок в iнстаграм iрини. Вiлла площею 180 кв.м. Вона обладнана зручним виходом на пляж, особистим басейном, розташованим в кiлькох кроках вiд пляжу. Також в апартаментах є  ванна-терраццо та окрема гардеробна кiмната.

Тижневий тур сюди коштує 400 тисяч гривень. 

Крiм цього, в перiод з 2015 по 2017 рiк iрина Бiловар декiлька разiв вiдвiдувала моднi покази у Мiланi та їздила вiдпочивати у Париж та ОАЕ. Згiдно з геотегами, iрина зупинялась в готелях Principe Di Savoya, Chambiges Elysees, Pallazo Matteotti та Fairmont Ajman.

А наприкiнцi 2017 року дружина прокурора поїхала вiдпочити у столицю Росiйської Федерацiї – Москву.

Судячи зi свiтлин, в столицi країни-агресора дружина прокурора зустрiчалась iз подругами. Зупинилась в готелi “National”, розташованому прямо на Червонiй площi.

ÐÑÑжина пÑокÑÑоÑа РÑÑлана ÐÑловаÑа Ñ ÐоÑквÑ
ÐÑÑжина пÑокÑÑоÑа РÑÑлана ÐÑловаÑа Ñ ÐоÑквÑ

Всього за три роки, за пiдрахунками журналiстiв, родина прокурора витратила на вiдпочинок 1 720 000 гривень. А з урахуванням годинникiв, аксесуарiв та незадекларованного авто витрати сягнули майже 8 мiльйонiв гривень.

У 2015 роцi Руслан Бiловар внiс у свою електронну декларацiю майже 8 з половиною мiльйонiв гривень готiвкових коштiв.  Однак попри подальшi витрати, зафiксованi на фото його дружини, надалi його статки не зменшилися, а зросли. Вже у 2017 роцi прокурор декларує понад 10 млн грн заощаджень.  

Теоретично зростання готiвкових коштiв прокурора можна було б пояснити бiзнесом батькiв. У рiзнi часи вони заснували декiлька компанiй: “Карпати ЛТД”, “Закарпаттякурортмiнводи” та юридичну фiрму “Бiловар i Ко”. Але, за даними Bihus.Info, цi фiрми родини Бiловарiв за 5 останнiх рокiв офiцiйно заробили лише 2 мiльйона 800 тисяч гривень. В перiод з 2015 по 2017 рiк мама прокурора офiцiйно подарувала сину лише мiльйон гривень.

Брат Руслана Бiловара Богдан теж колишнiй прокурор. Але пiшов з посади пiсля звинувачень у хабарництвi. За версiєю слiдства, Богдан Бiловар разом зi своїми прокурорами-колегами вимагали 8 тисяч доларiв хабара у начальника вiддiлу УМВС на Львiвськiй залiзницi. Натомiсть прокурори, казало слiдство, пообiцяли закрити очi на порушення посадовця. Прокурор виграв справу в апеляцiйнiй iнстанцiї, але на роботу в прокуратуру не повернувся.

Гроші корупція Закарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
17231 перегляд в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі