Закарпатку, котра захищала убивцю своєї 5-місячної дитини, перевірили на поліграфі

«Вранцi Марiя прийшла до хати i сказала викликати швидку. Я три рази дзвонив, машина не їхала. Вiдтак пiшов до них. Дитина лежала на лiжку i важко дихала, – розповiв Леон  Юрчишин. – Я обох спитав, у чому справа. Менi вiдповiли, що впала з дивана».

Вiдтак за словами ведучого програми «Стосується кожного» Андрiя Данилевича, вiд моменту, коли батьки запiдозрили, що з дитиною проблеми до моменту, поки викликали медикiв, пройшло 5-6 годин i за цей час нiчого не вiдбувалося, пише газета «Недiля Закарпатськi новини».

Читайте також: Закарпатка стала на захист чоловіка, який до смерті побив 5-місячну доньку. У смерті звинувачує лікарів (ВІДЕО)

«Стан дитинки був важкий. Зразу було видно, що вона – реанiмацiйна. Синцiв зразу не було видно, але обличчя було синiм, – каже фельдшер з медицини невiдкладних станiв Мар’яна Мельник. – Уже коли ми привезли її, роздягнули i там було бiльше свiтла, а в хатi батькiв – темно, побачили гематоми. Дiвчинка не плакала взагалi. Спитала вiд матерi, коли все трапилося, вона вiдповiла, що недавно. Потiм прийшов дiдусь i сказав, що не правда, усе трапилося вже бiльше, нiж 6 годин тому. Але ж за цей час можна було дитину в обласну клiнiчну лiкарню доставити, адже як-не-як йшлося про травму голови».

Однак Марiя одразу ж категорично заявила, що лiкарка каже неправду, мовляв, медики хочуть, аби її разом з Андрiєм посадили до в’язницi.

Закарпатку, котра захищала убивцю своєї 5-місячної дитини, перевірили на поліграфі, фото-1

«Ця жiнка вколола дитина i вона пiсля уколу померла», – прокоментувала слова фельдшера вона.

Лiкарка ж повiдомила, що Богданцi ввели дексаметазон i вiд iн’єкцiї дитина померти не могла. Бiльше того, зiзналася, що мати сказала, нiбито її доньцi три мiсяцi, тому вона ввела їй навiть меншу, нiж можна було дозу, тож передовування бути не могло.

І ще одна важлива деталь, на яку варто звернути увагу. Спочатку в iнтерв’ю Марiя журналiстам казала, що в смертi доньки винен спiвмешканець, а потiм усе почала заперечувати.

Тим не менше, вона погодилася пройти тест на полiграфi, пiд час якого з’ясувалося, що Богданку в ту фатальну нiч мати сама не била, однак те, що їй нiчого не вiдомо про те, що бив її Андрiй – брехня, тобто вона свiдомо обманювала всiх, стверджуючи, що не знає нiчого, або що донька просто впала. Крiм того, виносилося питання про те, чи бив Андрiй дiтей i правдою є те, що вiн знiмав руку на Андрiану.

Загалом старша донька закарпатки могла бути єдиним свiдком, що свiдомо нiчого не приховував вiд слiдства. Але враховуючи вiк дитини, говорила вона про те, що коїлося вдома з психологом. i коли спецiалiст її запитала, що вона бачила, дiвчинка вiдповiла: «Богданка плакала, бо тато її опустив на землю, – заявила вона. – Мама зi мною лягла спати, а тато взяв її на руки, колисав, колисав її i опустив. Потiм бив її по попi. Мене вiн теж бив».

Закарпаття злочин немовля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1011 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі