• Головна
  • У міській раді Ужгорода нагадують про здачу щорічного звіту опікуна
20:45, 13 лютого 2019 р.

У міській раді Ужгорода нагадують про здачу щорічного звіту опікуна

У мiськiй радi iнформують, що якщо пiклувальники не подали звiти то першого лютого, то це потрiбно зробити якомога швидше.У звiтi необхiдно вiдобразити всi дiї протягом року щодо захисту прав та iнтересiв пiдопiчних, у тому числi щодо збереження належного їм майна, здiйснення повного медичного обстеження пiдопiчних.

Вiдповiдно до п. 4.11 Правил опiки та пiклування, затверджених наказом Державного комiтету України у справах сiм'ї та молодi, Мiнiстерства освiти України, Мiнiстерства охорони здоров'я України, Мiнiстерства працi та соцiальної полiтики України 26.05.99 N 34/166/131/88 (далi - Правила), опiкуни (пiклувальники) подають щорiчно, не пiзнiше 1 лютого, до органiв опiки та пiклування звiт про свою дiяльнiсть за минулий рiк щодо захисту прав та iнтересiв пiдопiчних, у тому числi щодо збереження належного їм майна та житла.

Згiдно з абз. 2 п. 4.3 Правил, опiкун (пiклувальник) повинен раз на рiк здiйснювати повне медичне обстеження пiдопiчних.

Вiдповiдно до п. 4.7 Правил, опiкун не має права без дозволу органiв опiки та пiклування укладати угоди, а пiклувальник – давати згоду на їх укладання, якщо вони виходять за межi побутових.

Вiдповiдно до п. 4.9 Правил, суми, якi належать пiдопiчним у виглядi пенсiй, допомоги чи алiментiв, iнших поточних надходжень або прибуткiв вiд належного їм майна, переходять у розпорядження опiкуна i витрачаються на утримання пiдопiчних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #звіт #опікун
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...