• Головна
  • У День закоханих в Ужгороді реєструватимуть шлюби до опівночі (ВІДЕО)
16:28, 13 лютого 2019 р.

У День закоханих в Ужгороді реєструватимуть шлюби до опівночі (ВІДЕО)

День святого Валентина, або День закоханих щорiчно вiдзначають 14 лютого. Здавна його походження оповите рiзними таємницями та легендами.

Проблема в тому, що в книзi святих Римо-Католицької церкви в один i той самий день згадується два Валентина – священик i лiкар. Жили вони в епоху Римської iмперiї i загинули мученицькою смертю. Тож їх нерiдко плутали. Достеменно невiдомо, чи це одна, чи двi рiзнi особи.

Сергiй ГЕРЗАНИЧ, римсько-католицький священик

Якраз першi християни зазнавали великого переслiдування i iмператор наказав, щоб збiльшити силу свого вiйська, заборонив чоловiкам одружуватися. i в  той перiод цей Валентин, цей єпископ допомагав цим закоханим парам приймати це Таїнство подружжя. Вiн також був увязнений i йому приписують одне таке чудо. Вiн у вязницi познайомився iз дочкою наглядачi i ця дочка була слiпою. Вiн детально їй описував весь свiт, як вiн виглядає. i ця жiнка одужала, зцiлилася. Вiн потiм уже їй писав оцi записки, щоб вона могла їх читати i завжди пiдписував «Твiй Валентин». Якраз ця традицiя Середньовiччя приписує появу цих валентинок, якими зараз користується майже весь свiт.

У День Валентина вже другий рiк поспiль в рамках акцiї «Кохання поза часом» шлюби в Ужгородi реєструватимуть до опiвночi.

Ольга РЯБІНІЧЕВА, головний спецiалiст Ужгородського вiддiлу ДРАЦСу

Трошки подаруночки будуть для наших молодят. Буде музичний супровiд, буде таке святкове трошки реєстрацiя шлюбу. Всiх запрошуємо. Всiх чекаємо. i на подачу заяви, i на ювiлейне весiлля, на заручини. З 8 ранку до опiвночi ми завтра працюємо i всiх чекаємо закоханих.

Окрiм того, закоханi можуть одружитися за добу. Багато молодих ужгородських пар скористалися такою можливiстю, обмiнялися обручками i за 24 години офiцiйно стали чоловiком та дружиною.

Ксенiя ГОЛЯНИЧ, вийшла замiж «за добу»

Це, по-перше, дуже зручно, тому що не треба чекати мiсяць. Якщо пара вирiшила, то чому б i нi? Ми прийшли вже все було готово. Працiвники РАЦСу вже пiдготували все, що необхiдно.

День закоханих у нашi днi святкують майже у всiх країнах свiту. У Канадi 14-го лютого жiнка може зробити пропозицiю руки i серця своєму коханому. Якщо вiн вiдмовиться —  отримає штраф. Британцi надсилають валентинки навiть своїм домашнiм тваринам та  купують їм спецiальний корм у виглядi сердець.

Йдеться в сюжеті Uzhinform

Читайте також: У рамках проекту "Шлюб за добу" на Закарпатті утворилося більше півтисячі нових сімей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День Валентина #Ужгород #шлюб
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...