Вода, що повертає зір: На Закарпатті існує диво-джерело (ФОТО)

Цiлющi джерела вiдомi ще з бiблiйних часiв. У християнських обрядах вода вiдiграє дуже важливу роль. В освяченому виглядi вона є символом Божої благодатi.

“Чудодiйнi водойми є в багатьох куточках України. А Закарпаття взагалi славиться не тiльки мальовничими горами, свiжим чистим повiтрям, але i дивовижними рiчками, струмками i колодязями. Зокрема, в Перечинi на узбiччi дороги мiж урочищами Поташня i Яслiще струмує пiд горою цiлюще джерело”, – повiдомляє Ua-reporter.

По-перше, вода в ньому кришталево чиста, ароматна i свiжа, а по-друге, за словами старожилiв, вона є лiкувальною.До нього вже багато рокiв їдуть вмиватися тi, у кого є проблеми з очима.

Навiть назву Яслiще отримало вiд того, що неподалiк колись були ясла, де мандрiвники могли нагодувати тварин i напоїти їх з водойми живильною прохолодою водою.

«Колись, пам’ятаю, в дитинствi, щоранку до джерела приходив один старий протирати водою очi. Вони в нього хворiли i вiн намагався вилiкувати їх. Кажуть, що вода йому допомагала », – розповiдає мiсцевий житель iван.

«У племiнницi моєї знайомої з Ужгорода сльозилися i опухали очi. Тому я кiлька разiв привозила їй цiєї водички. Вона нею вмивалася. Незабаром дiвчина дiйсно одужала. Це було рокiв 12 тому. Але вона менi до сих пiр вдячна за чудо-лiки », – зiзнається iнша мiсцева мешканка Свiтлана.

Як кажуть перечинцi, дiти люблять митися водою з джерела. Але зараз, наскiльки вiдомо, туди приїжджають гостi навiть iз сусiднiх областей.

«Якось у мене зупинився автомобiль. Вийшла жiнка i запитує: «Де у вас колодязь слiпих?» Я вiдразу i не зрозумiла про що йде мова. Тiльки потiм здогадалася, що вона мала на увазi джерело. Показала їй. Незнайомка зiзналася, що приїхала аж з Київської областi. Її дочка обпекла собi обличчя, пошкодила очi. Тому вiдчайдушна жiнка захотiла вiдвезти додому своїй дитинi диво-води. Не знаю, як потiм склалася у неї доля, але жiнка дуже вiрила, що джерельна водиця їй допоможе », – зазначає газетi” Породи здоров’я “панi Юлiя.

Мiсцевi в один голос стверджують, що вода в джерелi дiйсно особлива.

Навiть ранiше, коли кiлька разiв пiсля прочищення канави трактор засипав джерело, люди вiдкопували його знову i знову. Хоча за радянських часiв в подiбнi чудеса i не дуже вiрили, але все одно приходили туди лiкуватися.

Тому джерело повертає слiпим радiсть життя до сих пiр. Оповите легендами, воно допомагає багатьом набиратися сил i здоров’я. Зараз деякi жителi iз Перечина вважають, що джерело повинне стати справжнiм мiсцем паломництва i у нього повинна з’явитися хоча б каплиця, а хтось – просто радiє, що живе поруч з унiкальною водоймою.

Як би там не було i якою б не була насправдi вода, головне, як вiдомо, вiрити. Адже саме вiра творить самi чудеса.

Вода, що повертає зір: На Закарпатті існує диво-джерело (ФОТО), фото-1

 Читайте також: У санаторії на Закарпатті з'явився унікальний кований фонтан-скульптура

Джерело вода зцілення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1438 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі