• Головна
  • Майже 8 тисяч звернень за тиждень: На Закарпатті збільшилась кількість хворих на ГРВІ серед дорослих
11:59, 10 лютого 2019 р.

Майже 8 тисяч звернень за тиждень: На Закарпатті збільшилась кількість хворих на ГРВІ серед дорослих

 Карантин сприяв зменшенню кiлькостi хворих серед дiтей, натомiсть кiлькiсть дорослих хворих збiльшується

Протягом цього тижня до медичних закладiв Закарпаття iз симптомами гострої респiраторної вiрусної iнфекцiї (ГРВi) звернулося 7 тисяч 961 чоловiк, що на 4 вiдсотки (або 320 випадкiв) менше, нiж за попереднiй тиждень. Показник захворюваностi становить 632 на 100 тисяч населення i перевищує епiдемiчний порiг на 16% (за попереднiй тиждень епiдпорiг було перевищено на 21%).

Запровадженi карантини сприяли зменшенню кiлькостi ГРВi серед дiтей усiх вiкових груп у середньому на 12%. Натомiсть кiлькiсть дорослих хворих навпаки збiльшилася на 12% в основному за рахунок вiкової групи 30 – 64 рокiв.

Загалом серед осiб, що звернулися за медичною допомогою, 4 тисячi 675 дiтей вiком до 17 рокiв (58% вiд усiх захворiлих) i 3 тисячi 286 дорослих (42%). Найбiльший вiдсоток звернень дiтей до лiкарiв у Мукачiвському та Виноградiвському районах (70% захворiлих), а дорослих – у м.Мукачевi та Перечинському районi (бiльше 50% звернень).

Епiдемiчнi пороги перевищенi у Воловецькому районi в 3 рази, у Тячiвському районi та м.Ужгород – на 54%, у Мiжгiрському районi – на 50%, в iршавському – на 42%, в Ужгородському – на 34%, у Великоберезнянському та Виноградiвському районах – на 25%.

З наступного понедiлка (11 лютого) розпочнеться навчально-виховний процес у закладах освiти Тячiвського, iршавського, Березнянського, Мiжгiрського районiв та м.Хуст i частково – в навчальних закладах Воловецького району. Карантин продовжено ще на один тиждень у школах м.Ужгород, Ужгородського, Мукачiвського, Виноградiвського, Берегiвського та Рахiвського районiв.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГРВІ #рівень захворюваності #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...