• Головна
  • На Закарпатті все ще не всі породілі знають, що мають право на безкоштовні бебі-бокси (ВІДЕО)
11:35, 10 лютого 2019 р.

На Закарпатті все ще не всі породілі знають, що мають право на безкоштовні бебі-бокси (ВІДЕО)

Пакунок малюка – подарункова iнiцiатива держави вже не мала б бути для когось новиною, адже стартувала в Українi ще восени минулого року.

З першого вересня кожнiй українськiй родинi, в якiй народжується дитина, дарують так званий бебi-бокс. У Хустському пологовому кажуть, що далеко не всi матусi знають про такий сюрприз, однак всi без винятку радi його отримувати.

Подарунковий пакунок вмiщає набiр iз 25 необхiдних для немовляти речей, загальна вартiсть яких сягає 5 тисяч гривень. Така iнiцiатива Кабмiну спрямована частково зменшити витрати батькiв у першi тижнi життя їхньої дитини.

Як i кожне нововведення, видача пакету маляти спершу не мала вiдпрацьованого механiзму. Неповнi першi два мiсяцi у Хустському пологовому будинку їх взагалi не було. Новоспеченi матусi зверталися до органу соцiального захисту iз заявою. Зараз у Хустському пологовому кажуть, що далеко не всi матусi знають про такий сюрприз.

Саме пiд час виписки з пологового мама з дитиною забирає пакунок малюка. Якщо ж породiлля не має при собi вiдповiдних документiв, то оформити акти для отримання бебi- боксу може батько. А от коли у жiнки нема й родичiв з документами, то подарунок вiд держави допомагають їй отримати соцпрацiвники опiсля. Тож на отримання набору для немовляти можуть розрахувати майже всi батьки, як у пологовому, так поза ним. Але не пiзнiше, нiж через 30 днiв пiсля народження дитини. Тiльки тi, хто збирається народжувати вдома i не звертається до медзакладу, цю допомогу не матимуть.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Читайте також: Смерть після пологів на Закарпатті: бaгaтодітний бaтько вимагає покарання винних

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бебі-бокси #породіллі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...