Майже 7 тисяч автомобiлів на "єврономерах" вже розмитнили на Закарпаттi

 Загалом в Українi розмитнено 80 тисяч "євроблях". Найактивнiше оформлюють автiвки з iноземною реєстрацiєю у мiстi Києвi – майже 13,2 тис. автомобiлiв, Волинськiй – 10,2 тис., Чернiвецькiй – 7,2 тис., Львiвськiй – 6,8 тис. та Закарпатськiй – 6,8 тис. областях.

Як повiдомляють в ДФС України, власники 80 тис. "єроблях" за реєстрацiєю сплатили до держбюджету понад 5 мiльярдiв гривень.

— За митне оформлення автомобiлiв з iноземною реєстрацiєю громадяни вже сплатили понад 5 млрд гривень. Кiлькiсть оформлених з 25 листопада 2018 року по 6 лютого 2019 року (включно) транспортних засобiв становить 80,1 тис. шт. Це автiвки, якi були ввезенi на митну територiю України з 1 сiчня 2015 року до набрання чинностi нових правил ввезення таких автомобiлiв та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту", — йдеться в повiдомленнi митникiв.

Найактивнiше громадяни оформлюють транспортнi засоби у мiстi Києвi – майже 13,2 тис. автомобiлiв, Волинськiй – 10,2 тис., Чернiвецькiй – 7,2 тис., Львiвськiй – 6,8 тис. та Закарпатськiй – 6,8 тис. областях.

iз загальної кiлькостi розмитнених авто майже 68 тис. – це тi, якi перебували на митнiй територiї України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровiльно сплатили 577,7 млн грн (8 500 грн за кожне авто). Це звiльнило їх вiд адмiнiстративної вiдповiдальностi за недотримання вимог митних режимiв при ввезеннi транспортного засобу з iноземною реєстрацiєю.

Тiльки за 6 лютого громадяни оформили понад 3,8 тис. автомобiлiв, за якi внесено майже 233,5 млн грн платежiв.

Зазначимо, що загалом, вiд початку дiї нових нових митних правил, закарпатцi оформили 6383 автомобiлiв з єврономерами, чим поповнили бюджет країни на 404,5 млн гривень.

Нагадаємо, ще на початку листопада, Верховна Рада пiдтримала законопроект по нiби зменшенню акцизного податку при розмитненнi автомобiлiв на iноземнiй реєстрацiї.

Читайте також: Словацькi митники не мають права вимагати експортну митну декларацiю: Новi подробицi у скандальнiй ситуацiї iз розмитненням авто

Розмитнення автомобіль митниця "єврономери"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
216 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі