• Головна
  • До кінця року на Закарпатті планують завершити реконструкцію КПП "Лужанка" (ВІДЕО)
10:34, 10 лютого 2019 р.

До кінця року на Закарпатті планують завершити реконструкцію КПП "Лужанка" (ВІДЕО)

 Мiжнародний пункт пропуску «Лужанка-Берегшурань» на кордонi з Угорською Республiкою почали реконструювати, аби розвантажити напрямок. Чимало українцiв кожного для перетинають цей кордон ,аби в Угорщинi потрапити на роботу, навчання або до лiкаря.

Вже реконструйований пункт пропуску розрахований на 5000 громадян, 30 автобусiв та близько 400 вантажiвокна добу. Загальна кошторисна вартiсть оновленого КПП, згiдно з експертизою, – близько 90 млн. грн. З цiєї суми поки вдалося освоїти близько 22 мiльйонiв, розповiдає заступник начальника Закарпатської митницi ДФС Микола Ясевич. Вдалося провести пiдготовчi роботи, встановити усi фундаменти та почати будувати вже самi примiщення.

Як розповiдає генеральний директор фiрми-пiдрядника Анатолiй Бурський, наступним кроком на будiвництвi буде встановлення колон та навiсiв. Їх привезуть iз Черкас, звiдки i сама фiрма, вся технiка та близько 60 робiтникiв. Закiнчити роботи планують в четвертому кварталi 2019 року, та оперативнiсть пiдрядника, каже генеральний директор, все ж залежить вiд державного фiнансування.

 Бiльше дивiться в сюжетi М-студiо:

 Читайте також: Фiрму, яка проводила реконструкцiю ПП "Ужгород", через суд змусять повернути невикористанi 9,5 млн. гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реконструкція #митниця #ПП "Лужанка"
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...