• Головна
  • За 2018-тий рік Ужгородська прокуратура скерувала позовів на понад півмільйона гривень про відшкодування коштів, в тому числі і на лікування потерпілих від злочинів
21:02, 8 лютого 2019 р.

За 2018-тий рік Ужгородська прокуратура скерувала позовів на понад півмільйона гривень про відшкодування коштів, в тому числі і на лікування потерпілих від злочинів

Мета кримiнального провадження полягає не лише в притягненi до вiдповiдальностi особи, яка  вчинила кримiнальне правопорушення, а й в усуненнi його наслiдкiв, зокрема, пов'язаних з порушенням майнових прав державних органiв та установ.

У тому числi на особу, яка вчинила злочин, крiм загального обов’язку вiдшкодувати шкоду потерпiлому вiд злочину, покладається також обов’язок вiдшкодувати закладу охорони здоров’я витрати на лiкування потерпiлого. Робота органiв прокуратури в даному напрямку проводиться системно та на належному рiвнi.

Так, упродовж 2018 року Ужгородською мiсцевою прокуратурою скеровано 30 позовних заяв на суму понад пiвмiльйона гривень про вiдшкодування коштiв особами, якi вчинили злочини, з яких 6 - в iнтересах органiв охорони здоров'я про стягнення витрат на лiкування потерпiлих вiд злочинiв  осiб, 4 вже задоволенi.

Систематична робота в даному напрямку щодо вiдновлення бюджетних фондiв, з яких фiнансуються соцiально значущi сфери життя громадян, й надалi триває. Так, вже упродовж поточного року, Ужгородською мiсцевою  прокуратурою заявлено 10 таких позовiв на суму бiльше 100 тис. грн.

 Прес-служба прокуратури Закарпатської  областi 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прокуратура #суд #кошти #ліки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...