• Головна
  • На Закарпатті частину будівлі, яку колись незаконно віддали підприємцю, повернули у комунальну власність
19:17, 8 лютого 2019 р.

На Закарпатті частину будівлі, яку колись незаконно віддали підприємцю, повернули у комунальну власність

 За позовом Тячiвської мiсцевої прокуратури, попереджене вибуття з  комунальної  власностi  частину будiвлi площею бiльше 400 м кв, яка незаконно вибула у приватну власнiсть. Вартiсть вказаної нерухомостi складає близько 1,6 млн грн.

Як поiнформував керiвник Тячiвської  мiсцевої прокуратури iван Швед, прокуратурою встановлено, що на пiдставi незаконних рiшень Топчинської сiльської ради минулих рокiв, у приватну власнiсть вибула будiвля споживчого товариства загальною площею 800 м. кв.

Нерухомiсть будувалась у 1990-2000 роках, в тому числi, частково, за рахунок бюджетних коштiв Топчинської сiльської ради. Зараз, згiдно проведеної оцiнки, загальна вартiсть будiвлi складає 3,1 млн грн.

Вiдтак, 4 лютого 2019 року, Господарським судом Закарпатської областi затверджено мирову угоду мiж Топчинською сiльською радою та споживчим товариством щодо переходу права власностi на 53 % будiвлi, площею бiльше 400 м. кв., вартiсть якої складає 1,6 млн грн у комунальну власнiсть  мiсцевої територiальної  громади.

Також, за вказаним фактом прокуратурою зареєстроване кримiнальне провадження, з попередньою правовою квалiфiкацiєю за ч.1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкi наслiдки) та ч.1 ст.366 КК України (службове пiдроблення).

Досудове розслiдування доручено здiйснювати слiдчим ГУНП в Закарпатськiй областi. Процесуальний контроль забезпечує прокуратура областi.

Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Читайте також: В Ужгородi посадовець комерцiйної структури привласнив 6,5 мiльйонiв гривень на реставрацiї "Совиного гнiзда"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Право власності #громада #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...